“Klīnika Dzintari” Jūrmalā

Jūra pie klīnikas“KLĪNIKA DZINTARI” Jūrmalā

PACIENTU IEVĒRĪBAI

Klīnikas jaunā Facebook lapa:     https://www.facebook.com/profile.php?id=61559865057618 – pieseko un esi pirmais, kas uzzina jaunumus!

Pieteikties uz dienas stacionāru vai speciālistu vizītēm var izmantojot elektronisko pieteikšanās formu www.dzintari.lv, vai zvanot pa tālruni +371 67147833

“Klīnikas Dzintari” klientiem ir iespēja noformēt bezmaksas caurlaidi katru dienu ārstēšanās periodā:  https://www.jurmala.lv/lv/media/14317/download?attachment un pēc tam jāpienāk pie klīnikas administratoriem, lai tiktu apstiprināta caurlaide. Noformēšanas kārtība linkā: jurmala_caurlaide_arstnieciba_2024

 

SIA “Klīnika Dzintari”, sekundāra ambulatora veselības aprūpe, ārstniecības iestādes reģistrācijas kods 130063401.

Klīnikas Dienas stacionāra pakalpojumi ir pieejami personām ar funkcionāliem traucējumiem atbilstoši Valsts apmaksātajai programmai un klīnikas cenrādim ar vides pieejamību klīnikas 1. stāvā.

“Klīnika Dzintari” ir privāta klīnika Mellužos. 2023. gadā Klīnikā ir sniegtas 2125 ambulatoras konsultācijas un apkalpoti 663 Dienas stacionāra klienti. Jau vairāk kā divdesmit piecus gadus saviem klientiem palīdzam atrast emocionālos iemeslus, kas veselā cilvēkā radījis nemieru un trauksmi. Krīzē nonākušajiem klientiem šeit ir iespēja atgūt mieru, drosmi un spēku cīnīties ar problēmu cēloņiem, kā arī novērst tos. Pie mums ikviens klients var saņemt profesionālu psihiatrisku, psihoterapeitisku un psiholoģisku palīdzību. Ārstēšanās norisinās patīkamā vidē profesionālu speciālistu uzraudzībā. Klīnikas speciālisti, izmantojot intensīvu, sabalansētu un tieši Jūsu vajadzībām piemērotu terapiju, veicinās Jūsu fizisko un emocionālo labsajūtu. Ja Jums ir  veģetatīvā distonija, depresija, izdegšanas sindroms, paaugstināts steress  – piedāvājam ārstnieciskās programmas.

Terapeitiska iedarbība piemīt arī apkārtējai videi, ko veido jūras un priežu svaigais gaiss un klusums, kuru Jums ir iespēja baudīt pastaigas procedūru starplaikos. Mūsu klīnika piedāvā psihiatrisku, psihoterapeitisku un psiholoģisku ambulatoru palīdzību. Lai pieņemtu lēmumu par ārstēšanos mūsu klīnikā, aicinām konsultēties ar savu ģimenes ārstu vai psihiatru, kā arī ar mūsu klīnikas speciālistiem.

Ārstēšanās soļi “Klīnikā Dzintari”:

 • Pieraksts rindas kārtībā uz Valsts (NVD) apmaksāto (tālr. +37167147833 – pie izvēles jāspiež taustiņš “1”) vai maksas programmu  (tālr. +37129549983) vai pa e-pastu: dzintari@dzintari.lv
 • Ar Jums sazinoties, tiks ieplānots iestāšanās datums un laiks,  kad jāierodas klīnikā, līdzi ņemot nosūtījumu (NVD apmaksātai programmai) un personu apliecinošu dokumentu. Ja Jums būs nepieciešama nakšņošana, tuvumā esošās nakšņošanas iespējas Jūs atradīsiet mūsu mājas lapas sadaļā: Pakalpojumi/Nakšņošanas iespējas vai vaicājiet par iespējām pa tālr. +37167147833.
 • Iestāšanās dienā, norādītajā laikā jāierodas klīnikas reģistratūrā. Reģistratūrā tiks noformēti atbilstoši dokumenti plānotajai programmai.
 • Klients saņem pirmo ārsta konsultāciju, kur tiek nozīmēts viss nepieciešamais veiksmīgai ārstēšanai.
 • Klientam tiek izstrādāts individuāls grafiks, pēc kura klients vadās turpmākajā ārstniecības laikā. Ārstniecības kursa ilgums maksas progammās 5/10 dienas, valsts programmā līdz 30 dienām. Ja nepieciešams, tiek noformēta DNL (darbnespējas lapa).
 • Pēc ārstniecības kursa beigām, visus speciālistus ir iespējams apmeklēt ambulatori.

SADARBĪBA AR APDROŠINĀŠANAS KOMPĀNIJĀM:

 •  “Klīnikai Dzintari” ir noslēgts sadarbības līgums ar Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāli – programma Pērle PA.
 • Apkalpojot Apdrošināto personu, tiek ņemta vērā Kartē noteiktā veselības apdrošināšanas programma, noteiktie limiti un ierobežojumi.

Uzturēšanās laikā “Klīnikā Dzintari” Jums tiek nodrošināta:

 • Iespēja saņemt individuālas, uz Jūsu vajadzībām un rezultātu orientētas speciālistu konsultācijas;
 • Daudzpusīga psihoterapeitiskā pieeja –  kustību un deju terapija, tematiskās grupas, vizuāli plastiskā mākslas terapija, Geštaltterapija, apziņas aktivizācijas treniņš, drāmas terapija, grupas ar kognitīvi biheiviorālās terapijas elementiem, ķermeņa relaksācija grupā, EMDR traumu pārstrādes terapija, psihodiagnostika, uztura speciālistes konsultācijas;
 • Iespēja veikt masāžas un skaistumkopšanas procedūras, vaksāciju, apmeklēt ārstniecisko vingrošanu, stretching (stiepšanās), nūjošanas un labsajūtas jogas nodarbības fizisko spēku atjaunošanai, kā arī individuālas fizioterapeitu konsultācijas un nodarbības;
 • Ierastās vides maiņa un jūras dabiskā enerģija.
 •         Nakšņošana iespējama  viesnīcā  “ALBA HOTEL JŪRMALA”, “DAINA JURMALA BEACH HOTEL &SPA” vai tuvumā esošajos apartamentos, atkarībā no pieejamības.

Pēc ārstēšanās klīnikā Jums ir iespēja visus speciālistus apmeklēt arī ambulatori. Tālrunis, lai pieteiktos + 371 67147833 – pie izvēles jāspiež “1”.