Skaistumkopšanas procedūras sejai un ķermenim

PACIENTU IEVĒRĪBAI

Pieteikties uz dienas stacionāru vai speciālistu vizītēm var izmantojot elektronisko pieteikšanās formu www.dzintari.lv, vai zvanot pa tālruni +371 67754 811

IERODOTIES KLĪNIKĀ :

 • Atrodoties klīnikas telpās pacientam obligāti un visu laiku jālieto sejas maska
 • Ierašanās klīnikā tikai noteiktajā laikā
 • Vēlams ierasties 10 – 20 minūtes pirms noteiktā laika, lai savlaicīgi reģistrētos un nokārtotu visas formalitātes
 • Līdzi jāņem derīgs personu apliecinošs dokuments (Pase vai ID karte)
 • Uzrādīt arī iepriekšējos ārstu izmeklējumus, izrakstus, norīkojumus un citus medicīniskos dokumentus

ATCERIETIES!

 • Ievērot 2 m distanci vienam no otra;
 • Rūpīgi un regulāri mazgāt rokas;
 • Dezinficēt rokas ar dezinfekcijas līdzekļiem
 • Ja noteikta pašizolācija vai karantīna, pakalpojumus klātienē saņemt ir aizliegts.

Procedūras ar THALION (Francija) kosmētiku – skaistums ar jūras ūdenszālēm

Jūra ir neizsmeļams dabas bagātības avots, kas iedvesmo un aizrauj mūs. Jūra simbolizē tīrību, brīvību un autentiskumu. Kopš ir atklāts, ka okeāns spēj sniegt cilvēkiem unikālas bioloģiskas bagātības, kas ir ļoti svarīgas organisma normālai funkcijai un ādas veselībai. THALION ir izstrādājis un patentējis saudzīgu jūras ūdenszāļu apstrādi, lai saglabātos visas minerālvielas, mikroelementi, vitamīni, aminoskābes, kas ir tik ļoti nepieciešamas normālai organisma funkcijai.

Desmit gadu pastāvēšanas laikā THALION ir kļuvis par līderi savā jomā, kas ir vienīgais jūras kosmētikas ražotājs, kas pārrauga aļģu pilnīgu apstrādi – no novākšanas līdz gatavajiem kosmētikas produktiem.

THALION rūpniecība atrodas Francijā, Bretaņas piekrastē, kas ir iekļauta pasaules biosfēras rezervātos UNESCO fonda ietvaros. Apstrādes process sākas no svaigu ūdenszāļu ievākšanas videi draudzīgā veidā, katru reizi sazinoties un saņemot atļauju no UNESCO, tad apstrādājot un žāvējot īpašā, patentētā procesā ar zemu temperatūru, kas ilgst 24h, lai saglabātos visas tik ļoti svarīgās un aktīvām vielām bagātās izejvielas.

THALION galvenais mērķis ir nodrošināt visefektīvāko ādas ārstēšanu un kosmētikas produktus, izmantojot vispiemērotākās un svaigākās jūras aļģes, kas nodrošina aktīvās sastāvdaļas augstā koncentrācijā.

Aļģes jau ir pazīstamas skaistumkopšanā un medicīnā no seniem laikiem ar savu unikālo aktīvo sastāvu. Jūras aļģes ir īsta minerālvielu un derīgo mikroelementu krātuve. Tās kļūst vēl vērtīgākas ņemot vērā, ka mūsdienās daudzos pārtikas produktos praktiski nav pieejami organismam nepieciešamie elementi. Jūras ūdens minerālvielu sastāvs ir identisks organisma minerālvielu sastāvam.

No 04.01. – 17.12.2021. – īpašs piedāvājums jūrmalniekiem “Klīnikā Dzintari” – uzrādot jūrmalnieka karti vai jūrmalnieka skolēna viedkarti!

 •  10% atlaide – kosmetologa pakalpojumiem – masāžām, skaistumkopšanas procedūrām sejai un ķermenim, vaksācijai no standarta cenas (atlaides nesummējas ar citām atlaidēm). Tikai darba dienās, obligāts iepriekšējs pieraksts pa tālr. 67147833.
 • 10% atlaide profesionālai kosmētikai THALION (Francija) – produktiem mājas lietošanai.

THALION procedūras ķermenim – ārstnieciskās procedūras, ietīšanas un pīlingi

Ķermeņa pīlings ar jūras sāli, lamināriju un Talisurs kompleksu 30 min. – 20 EUR – ādas attīrīšanai un drenāžai. Laminārijai piemīt drenējošas un tonizējošas īpašības. Pīlings lieliski attīra un mīkstina ādu, bagātina to ar mikro un makro elementiem, aktivizē zemādas tauku šķelšanos un liekā šķidruma izvadīšanu, mazina celulīta pazīmes.

Ķermeņa pīlings “Austrumi” 30 min. – 20 EUR – ar detoksificējošu efektu, dziļi attīra ādu un izvada no organisma toksīnus.

Ķermeņa pīlings “Amazone” 30 min. – 20 EUR – ar enerģiju atjaunojošu efektu un pārsteidzošu iekšējā komforta sajūtu.

Ķermeņa pīlings “Polonēzija” 30 min. – 20 EUR – ar relaksējošu atjaunojošu efektu un dziļa ādas attīrīšana.

Ārstnieciskā procedūra ķermenim “Slaiduma pērles” 30 min. – 25 EUR – nostiprinoša maska, tonizācija, ķermeņa apjoma samazināšana – šī inovatīvā metode piedāvā tūlītējus rezultātus jau pēc pirmās procedūras.

Ārstnieciskā procedūra mugurai ar jūras dūņām (pīlings, aplikācija, masāža, krēms) 45 min. – 30 EUR – relaksējoša un ārstnieciska procedūra, kuras laikā tiks atgriezts Jūsu ķermeņa līdzsvars un samazināts muskuļu sasprindzinājums muguras un sprandas rajonā. Īpaša aprūpe sasprintai mugurai. Pirmajā fāzē mugura tiek maigi attīrīta ar vieglu pīlingu, tad tiek uzklātas jūras dūņas, kas ķermenī rada patīkamu, siltu atslābumu. Gala masāža tiek izpildīta ar dziļām kustībām pār skaustu, kaklu, pleciem un muguru. Rezultātā – dziļo muskuļu atslābums, tiek noņemtas muguras muskuļu spazmas un saspringums, uzlabojas asinsrite.

Ārstnieciskā procedūra – ķermeņa skulptors un drenāža (pīlings, aktivātors, ietīšana, atvēsinošs gēls, krēms) 60 min. – 40 EUR – rezultātā slaidāka figūra ar ilgstošu efektu. Ļoti koncentrātiem bagāta ietīšana, kas sekmē ātru un efektīvu svara samazināšanu. Ietīšana iedarbojas uz liekā svara rašanās avotiem, iedarbina lipolīzes un toksīnu izvadīšanas procesus, mazina tūsku, normalizē endokrīnās sistēmas darbību un atjauno organismu.

Ķermeņa procedūra pēc sauļošanās “Noturīgs ādas maigums” 30 min. – 25 EUR – procedūra pēc sauļošanās, ādas mitruma un elastības atgūšanai, ilgnoturīgam un veselīgam iedegumam.

Procedūra slaidam vēderam un viduklim “Vēdera skulptors” 45 min. – 30 EUR – ar slaidinošu efektu un pret tauku veidošanās iedarbību. Procedūra paredzēta visām sievietēm, kas grib atgūt slaidas vēdera un vidukļa formas. Šī procedūra ir ar antistresa un relaksējošu iedarbību. Ieteicamais kurss 3-6 nedēļu laikā 1 reizi nedēļā.

Procedūra pret kāju nogurumu “Velveta pēdas” 45 min. – 30 EUR – procedūra mīkstina un atpūtina nogurušas kājas, atjauno, mitrina un atsvaidzina sausu kāju ādu, novērš tulznu un plaisu veidošanos. Procedūra paredzēta ikvienam, kurš vēlas atgūt mīkstu pēdu ādu, novērst “smago kāju” sajūtu.

Anti – age ķermeņa procedūra “Jūras Odiseja” 60 min. – 40 EUR – pīlings un ietīšana – ekskluzīva procedūra, kas apvieno inovatīvas tehnoloģijas un patīkamu procedūru Jūsu ķermeņa labsajūtai un nepārspējami gludai ādai

Attīroša procedūra ķermenim “Detox” 50 min. – 30 EUR – pīlings un ietīšana, procedūra attīrīs ķermeni un paaugstinās garīgo un fizisko labsajūtu. Efektīva procedūra notievēšanai!

Ķermeņa ietīšana maska ar jūras ūdenszālēm 30 min. – 20 EUR – efektīva procedūra, kas gan relaksē, gan attīra organismu, padarot ādu maigu un elastīgu, paralēli pabarojot ar nepieciešamajām minerālvielām un mikroelementiem.

Ietīšana maska – ķermeņa mineralizācija ar lavandu 30 min. – 20 EUR – procedūra palīdzēs uzlabot emocionālo stāvokli, līdzsvarot emocijas un atbrīvoties no stresa un spriedzes.

Ķermeņa ietīšana – maska “Austrumi” 30 min. – 30 EUR – ar detoksificējošo efektu, izvada no organisma toksīnus, palīdz modelēt figūru.

Ķermeņa ietīšana – maska “Amazone” 30 min. – 30 EUR – ar enerģiju atjaunojošu efektu, absolūta atslābināšanās.

Ķermeņa ietīšana – maska “Polonēzija” 30 min. – 30 EUR – ar relaksējošu efektu, pilnīga miera sajūtas atgūšana.

Ietīšana maska ar jūras ūdenszālēm, pievienojot magniju vai kalciju 30 min. – 30 EUR – relaksē un attīra organismu, padara ādu maigu un elastīgu, paralēli barojot ar nepieciešamajām minerālvielām un mikroelementiem. Kalcijam un magnijam piemīt īpašības, kas mazina stresu, samazina muskuļu saspringumu un locītavu stīvumu.

THALION masāžas

Ķermeņa masāža detoksifikācijai “Austrumi” 60 min. – 35 EUR – vispārējā ķermeņa masāža ar attīrošu efektu, izvada no organisma toksīnus, ar drenāžas efektu, kas lieliski palīdz modelēt figūru.

Ķermeņa masāža relaksācijai “Polonēzija” 60 min. – 35 EUR – relaksējoša vispārējā ķermeņa masāža, nomierina ķermeni un prātu, atbrīvo muskuļus.

Ķermeņa masāža enerģijai “Amazone” 60 min. – 35 EUR – enerģiju atjaunojoša vispārējā ķermeņa masāža, absolūta atslābināšanās un pārsteidzoša iekšējā komforta sajūta.

Modelējoša ķermeņa masāža “Atlantika” 60 min. – 35 EUR – atjauno organismam nepieciešamās minerālvielas un modelē ķermeni.

Anti-celulīta ķermeņa masāža 60 min. – 35 EUR – uzlabo venozo un limfātisko cirkulāciju, novērš celulītu, uzlabo audu apgādi ar skābekli, samazina tauku nogulsnējumus, nostiprina ādu, samazina taukaudus.

Medus masāža 60 min.  – 35 EUR – paaugstina organisma tonusu, satur daudz vitamīnu, baro ādu, padarot to samtainu un maigu, dod ķermenim enerģiju, palīdz atbrīvoties no celulīta, veicina limfodrenāžu.

Ķermeņa limfodrenāža 70 min. – 45 EUR – toksīnu un liekā šķidruma izvadīšanai un asinsrites atjaunošanai, ar ilgstošu efektu. Procedūra apvieno speciālu drenāžas masāžu un drenāžas masku.

Limfodrenāža kājām 40 min. – 25 EUR – labas sajūtas uzreiz jau pēc pirmās procedūras. Mazinās celulīts, tūska, nogurums kājās, samazinās kāju apkārtmērs. Ieteicams veikt 1-4 reizes mēnesī. Ideāla procedūra tiem, kam ikdienā nākas ilgstoši stāvēt kājās, bieži lidot lidmašīnā vai piekopt mazkustīgu dzīvesveidu. Tā lieliski noder cilvēkiem ar kāju vēnu saslimšanām.

THALION kosmētiskās procedūras sejai

Sejas procedūra “Algo Energy” – 60 min. – 35 EUR – ideāla procedūra pelēkai, nogurušai sejas ādai un sīko mīmikas grumbiņu izlīdzināšanai ar tūlītēju efektu. Ar attīrošu, antioksidējošu, šūnu reģenerācijas un aizsardzības funkciju, mitrina un nomierina ādu. Procedūra paredzēta sievietēm un vīriešiem no 25 gadu vecuma, kam ir nogurusi, pelēka āda, stress, sezonas maiņas laikā vai hormonālu izmaiņu gadījumā.

“Skaistuma sākums” 30 min. – 25 EUR – ādas mitrināšana un barošana, kas ietver pīlingu, masku un vieglu masāžu. Jūsu āda kļūs mirdzoša un skaista!

Dziļā sejas attīrīšana  70 – 90 min. – 45 EUR – problemātiskai sejas ādai. Seja kļūst manāmi tīrāka un āda atgūst svaigumu. Lai ādai palīdzētu cīnīties ar akni, tiek izmantots efektīvs enzīmu pīlings, kam seko līdzsvarojoša skābekļa maska. Procedūras rezultātā notiek vecās ādas nolobīšanās un tiek mazināta sebuma izstrāde. Dažādu vērtīgu sastāvdaļu kombinācija rada pretestību baktēriju vairošanās procesam un mazina iekaisumu. Āda tiek nomierināta, izlīdzinās ādas tonis, samazinās poras un mazinās jaunu izsitumu veidošanās.

Sejas procedūra jutīgai sejas ādai “Sensi Marine” 60 min. – 40 EUR – maiga sejas procedūra jutīgai sejas ādai. Āda tiks mitrināta, atjaunosies dabīgais mirdzums.

Mitrinoša sejas procedūra ar sildošu masku “Kokons” 60 min. – 35 EUR – sejas āda tiks mitrināta un atjaunota. Tās laikā uzklātā ekskluzīvā siltā maska piepildīs ādu ar koncentrētām aktīvām vielām un nodrošinās patīkamu un relaksējošu siltuma efektu. Āda būs aizsargāta, gluda un jutīsies ļoti ērti.

“Skābeklis un mirdzums” 60 min. – 35 EUR – procedūra visiem ādas tipiem, dziļa ādas bagātināšana ar skābekli, pateicoties dižskābarža pumpuru ekstraktam, rezultātā tiek izlīdzināta āda un grumbas samazinās par 10%. Procedūrā ietilpst ādas attīrīšana, skrubis, masāža, plastificējoša maska, galvas masāža un ādas mitrināšana.

“Firm&Lift” 60 min. – 45 EUR – sejas ovāla uzlabošana un nostiprināšana. Bieži vien nevis grumbas, bet ādas dehidrācija un sejas ovāla izmaiņas izraisa sejas ādas novecošanos. Seja jau pēc 1 h izskatīsies daudz jaunāka!

“Jaunība un pilnība” ar AHA skābēm un jūras kalogēnu 75 min. – 50 EUR – procedūra sejas ādas atjaunošanai ar tūlītēju efektu. AHA skābes uzlabo ādas šūnu atjaunošanos un veicina dziļu šūnu mitrināšanu, veic pīlingu un atjauno ādu, savukārt, jūras kalogēns atjauno saistaudus. Procedūrā ietilpst – ādas attīrīšana, skrubis – maska, spirulīnas aļģu maska, masāža, plastificējoša maska, galvas un roku viegla masāža un ādas mitrināšana.

Dziļi mitrinoša un mineralizējoša sejas procedūra “Hydra – Mineral” 60 min. – 50 EUR – procedūra sejas ādas dziļai mitrināšanai, mineralizēšanai un atjaunošanai. Tā der arī ļoti jutīgai sejas ādai, pat dermatīta un ekzēmas gadījumā, nomierina  ādu un piedod tonusu. Efekts saglabājas ļoti ilgstošu laiku.

Procedūra sejai “buldoga vaidziņu” novēršanai 30 min. – 20 EUR – šī procedūra paredzēta, lai novērstu “buldoga vaidziņu” veidošanos un tos koriģētu ar manuālās korekcijas un speciālu “pērļu” palīdzību. Uzlabojas sejas ovāls, notiek “buldoga vaidziņu” un dubultzoda novēršana.

Sejas procedūra vīrietim “Pure Detox” 50 min. – 30 EUR – ekspress procedūra vīrieša sejas ādai, lai pasargātu no ikdienas piesārņojuma un skūšanās radītiem bojājumiem. Tā efektīvi attīra ādu, bagātina ar skābekli un nogludina ādu.

Sejas un muguras procedūra vīrietim “Divi vienā” 60 min. – 45 EUR – viegls pīlings un mitrinošs krēms ar vieglu masāžu mugurai un sejas procedūra vīrietim, kas bagātina sejas ādu ar skābekli, revitalizē un atjauno enerģiju.

SPA programma “Okeāna noslēpums” (sejai, dekoltē un rokām) 50 min. – 35 EUR – pret novecošanās procedūra ar jaunāko tehnoloģiju tūlītēju rezultātu sasniegšanai, balstoties uz unikālu masāžas tehniku, kura veido sejas ovālu un nostiprina ādu. Masāža ir arī ar relaksējošu efektu un atjauno ādas dabīgo struktūru.

THALION ekskluzīvās SPA programmas ķermenim

Enerģija un tonuss “Amazone” 120 min. – 60 EUR – šis rituāls rosinās Jūsu ķermeni atgūt enerģiju un visu uzsākt no jauna ar jauniem spēkiem un justies laimīgam. Absolūta atslābināšanās un pārsteidzoša iekšējā komforta sajūta, prāta relaksācija un attīrīšana, dzīvības spēku intensīvs pieplūdums.

Relaksācija un saspringuma likvidēšana “Polonēzija” 120 min. – 60 EUR – nomierina ķermeni un prātu, atbrīvo muskuļus, liels enerģijas lādiņš jauniem darbiem nākamajā dienā, izbaudīsiet vieglu kokosa un ziedu aromātu.

Detoksifikācija “Austrumi” 120 min. – 60 EUR – ar vieglām kustībām rituāla laikā ķermenis pats atbrīvosies no toksīniem un āda kļūs dzīvīga un starojoša. Pēc procedūras ķermenis jutīsies atjaunojies. Dziļi attīra ādu un lieliski palīdz samazināt ķermeņa apkārtmēru un modelēt figūru.

Pieteikties pa tālr. 67147833

Skaistumkopšanas procedūras ar GMT kosmētiku

SPA programma – Šokolādes ietīšana uz tīra kakao pamata (pīlings+ietīšana (75min)) 45.00 EUR – procedūras sākumā āda tiek rūpīgi attīrīta, šokolādes ietīšana aktivizē apmaiņas procesus šūnās, pastprina mikrocirkulāciju, nodrošina liftinga efektu, stimulē šlaku sadalīšanos, izvada lieko šķidrumu un toksīnus, kakao veicina laimes hormona endorfīna izdalīšanos, kas remdina sāpes, atbrīvo no negatīvām emocijām un novērš nogurumu.

Siltā parafīna vanna rokām (pīlings, masāža un krēms (20 min)) 11.00 EUR – īpaši piemērota procedūra cilvēkiem, kam patīk dārza darbi un aktivitātes mitrā un aukstā laikā, jo šādos apstākļos āda kļūst īpaši sausa. Parafīna radītais karstums uzlabo asinsriti roku ādai, tiek noņemts uzkrātais saspringums un spriedze no plaukstām. Procedūras laikā tiek atvērtas poras un izvadīti toksīni, tiek mitrināti ādas dziļākie slāņi, tāpēc efekts saglabājas ilgāku laiku.

Vaksācija

Virslūpas vaksācija€3.00
Zoda vaksācija€3.00 – 5.00
Uzacu vaksācija€7.00
Padušu vaksācija€7.00
Roku vaksācija līdz elkonim€6.00
Roku vaksācija visā garumā€8.00
Kāju vaksācija līdz celim€11.00
Kāju vaksācija visā garumā€15.00
Bikini maliņu vaksācija€10.00
Bikini pilnā vaksācija€18.00

Masāžas ķermenim

Ķermeņa masāža ar karstajiem akmeņiem – 90 min. – 45 EUR

Silto akmeņu terapija ir sens austrumu ārstniecības veids. Silto akmeņu masāža harmoniski apvienojot dažādas tehnikas – manuālo masāžu, masāžu ar frotē audumu, masāžu ar akmeņiem, kas izstaro siltumu, var panākt visaugstākā līmeņa ķermeņa relaksāciju. Masāža ar siltajiem akmeņiem rada harmoniju un pozitīvas enerģijas plūsmu, it īpaši, ja to papildina ēterisko eļļu aromāts. Masāžai piemīt lielisks terapeitisks efekts: tā ne tikai atbrīvo no stresa un relaksē, bet arī uzlabo vielmaiņu, asins un limfas cirkulāciju (izvada šlakvielas), labvēlīgi iedarbojas uz sirds un asinsvadu, hormonālo, gremošanas un muskuļu sistēmu un atbrīvo saspringtu muskulatūru, mazina krampjus.

Masāžas

Galvas masāža (pieres –deniņu –paura raj.) (20min)€12.00
Apkakles zonas masāža (20 min)€12.00
Vienas rokas, pleca un lāpstiņas rajona masāža (20min)€12.00
Jostas – krustu daļas masāža (25 min)€12.00
Muguras masāža (muguras virsmas, kakla, krūšu, jostas krustu daļa) (30 min)€20.00
Kāju masāža (40 min)€20.00
Pēdu masāža (30 min)€15.00
Sejas masāža (30min)€15.00
Vispārējā masāža pieaugušajiem (45min)€30.00
Vispārējā masāža pieaugušajiem (60min)€35.00
Vispārējā masāža pieaugušajiem (80min)€40.00
Limfodrenāža kājām (40min)€25.00
Vispārējā masāža ar aromātiskajām eļļām (60min)€40.00
Vispārējā masāža ar aromātiskajām eļļām (45min)€30.00

Pieteikšanās uz procedūrām pa tālr. 6 7147 833

*Administrācija patur tiesības mainīt cenas bez iepriekšēja brīdinājuma.