Klīnika Dzintari | Jaunumi
16678
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16678,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Jaunumi

EMDR – traumu pārstrādes terapijas metode

 

EMDR ir psihoterapijas metode, kas ir paredzēta, lai mazinātu stresu, kas ir saistīts ar traumatiskām atmiņām vai notikumiem. EMDR terapijas laikā klients koncentrējas uz ārēju stimulu. Šī metode ļauj klientam izārstēties no simptomiem un emocionāla stresa, kas ir negatīvas dzīves pieredzes rezultāts.

Ir pieņemts domāt, ka smagas emocionālas sāpes prasa ilgu laiku, lai izārstētu, tad šī metode to paveic daudz ātrāk.

Vada mākslas terapeite Lidija Naumova (Izglītība apgūta Berlīnes Traumu psihoterapijas institūtā).

 

 

GONGU TERAPIJA/MEDITĀCIJA

Tūlīt, tūlīt būs vasaras sākums, tādēļ ir būtiski sevi attīrīt un uzsākt šo laiku ar pozitīvām domām!

Vietu skaits ierobežots, iepriekšēja pieteikšanās pa tālr. 67147833, mob.t. 29549983

Gonga terapijas laikā Jūs nonākat Jūsu ķermeņa enerģijas laukā, kur rodas visas Jūsu gaišākās domas un dzīves spēks. Gonga terapija ir ļoti efektīvs ārstniecības un atjaunošanās līdzeklis – mazina stresu, harmonizē un atjauno Jūsu enerģiju. Tā ir viegla masāža Jūsu veģetatīvai nervu sistēmai.

 

 

Nodarbība notiks “Klīnikā Dzintari” – Jūrmalā, Mežsargu ielā 4/6 (ieeja no Mellužu prospekta puses). Nāciet un pievienojieties!

 

Jums vienkārši būs jāapguļas uz paklājiņa, jāietinas segā, galva jānoliek uz spilvena, jāaizver acis un jāatpūšas.

 

Meditāciju vada Reiki skolotāja un Gongu meistare, skaņas terapeite Krista Džulija Kirkupa.

Dalībnieka maksa (tikai skaidrā naudā) 15 EUR.

Līdzi ņemiet siltas zeķes un sedziņu.

 

PSIHODRĀMA – 15. un 28. jūnijā

Psihodrāma ir grupu psihoterapijas veids, kur drošā vidē tiek risinātas it kā nerisināmās problēmas, atšķetināti attiecību mezgli, notiek paaudžu satikšanās, kur gadiem klusējušie atkal sāk sarunāties. Vai psihodrāma atgriež cilvēku atpakaļ pagātnē? Jā un Nē! Pateicoties psihodrāmā izmantotām tādām metodēm kā lomu maiņai, spoguļošanai, maksimizēšanai, dubultošanai u.c., ir iespējams netipiskā veidā atgriezties jebkurā pagātnē notikušā vai nenotikušā situācijā, dzīves posmā un izmainīt….nē, pašus notikumus nevar vairs mainīt, arī bijušu par nebijušu diezin vai izdosies, neko ārpus sevis, bet sevi gan! Sevī var veikt būtiskas pārmaiņas- šodienas sevī! Mums katram ir savs dzīves gājums, sava pieredze un sava izpratne par to kādai būtu jābūt mūsu dzīvei. Kādreiz notikušais nereti ļoti būtiski ietekmē šodienu. Piemēram, mēs esam zaudējuši tuvu cilvēku, ļoti tuvu, zaudējuma sāpes bija tik stipras, ka, lai varētu tās izturēt, tās tika iedzītas dvēseles dziļumos un tur guļ joprojām, bet neizsāpētas, tās ir kļuvušas par mūsu neredzamo daļu un ir netieši klātesošas ikdienas ritumā. Vairs prāta neatpazītas, tās rada kopējo noskaņojumu un mums ir skumji, tik neizsakāmi skumji… bez gala, bez malas.  Psihodrāmā ir iespēja ar tām atkal satikties, pat sarunāties, un cienot tās, šķirties. Atbrīvojot šīs sāpes, paveras iespēja kļūt brīvam no tās žņaudzošās sajūtas ķermenī, kas tik ilgi neļāva brīvi elpot.  Psihodrāma palīdz vairs nebūt apstākļu upurim, ja, protams cilvēks pats to vēlas. Palīdz kļūt spontānākam un radīt, nevis impulsīvi atreaģēt!

Piesakot savu tēmu grupai cilvēks izsaka  gatavību piedzīvot psihodrāmu, piedzīvot satikšanos aci pret aci ar savu problēmu, grūtību vai pat vēlmi. Ne vienmēr notiek “dziļā rakšana” un pagātnes rētu dziedēšana, psihodramatiski var darboties arī ar mērķiem, nākotnes nodomiem, arī sapņiem. Sākoties psihodrāmai, grupas dalībnieks kļūst par protogonistu un psihodrāmas režisora vadībā ar aktīvu grupas līdzdalību, viņš iet no vienas ainas uz otru,  satiekot visdažādākos savas dzīves aspektus, līdz nonāk jaunā atskaites punktā. Jaunā pieredze ir paša cilvēka radītais. Tālāk, jau katrs pats var izvēlēties, cik atbildīgi un apzinīgi šo jauno vēlas integrēt savā vecajā transformējot to, bet tas nenotiek pašplūsmā. Cilvēkam, kurš meklē atbildes, visu laiku blakus ir psihodrāmas speciālists, kurš mērķtiecīgi vada šo terapeitisko procesu atbilstoši savai kvalifikācijai un pieredzei, rūpējas par visiem psihoterapijas kvalitatīvas norises parametriem.

Uz skatuves var tikt uzaicināts jebkurš, kas terapeitiskajam darbam ir svarīgs, piemēram, sadzīviski dzīves sīkumi var būt tikpat nozīmīgi kā neizturama traģēdija, pirmā mīlestība un naids, laime un nelaime, tukšums, sāpes, neizkliegts kliedziens…Psihodrāma palīdz tieši tik daudz, cik cilvēks ir gatavs pats darīt, tāpēc vajag to pauzi, pauzi pirms. Mēs nevaram kliegt, neizdarot ieelpu, un tieši tas ir tas brīdis, kad ir vērts apstāties un ieklausīties sevī, ieklausīties savā dvēseles kliedzienā!

 

Psihodrāmas vadītāja – Gundega Kozlova

Sertificēta psihodrāmas, sociometrijas un grupu psihoterapijas līdere

Ergonomija ikdienas aktivitātēs fizioterapeita vadībā

Nodarbības mērķi un uzdevumi:

– Uzzināt – cik ļoti patiesībā varam sevi pasargāt pielietojot ergonomiju darbā un ārpus tā;

– Noskaidrot ikdienas aktivitāšu intensitāti;

– Vingrinājumi starp darba pauzēm, lai justos modrs un možs;

– Uzzināsiet, kādi ir labākie vingrojumi pie darba galda;

– Uzzināsiet, ko darīt, kad jūtamies stīvi, ar noguruma sajūtu un lielu nastu uz pleciem;

– Uzzināsiet, kādi palīglīdzekļi var atvieglot ikdienas aktivitātes gan darbā, gan ārpus tā.

Nodarbības gaita:

Izskaidrot ikdienas aktivitāšu būtību un nepieciešamību, kā arī sniegt ieteikumus, kā uzlabot sev ikdienā pašsajūtu. Elpošanas vingrinājumi, aktīvi, dinamiski un izometriski vingrojumi, vingrojumi pie darba galda, vingrojumi uz koordināciju un līdzsvaru un dziļo stabilizējošo sistēmu. Ergonomijas pamatlīdzekļu pielietojums ikdienā un to daudzpusīgo iespēju klāsts ikdienas aktivitāšu veicināšanai.

Nodarbība notiek, ja ir slikti laika apstākļi – nūjošanas vietā.

Maijs – dabas ziedēšanas laiks – uzplauksti arī Tu!

Dāvinam 20% atlaidi no 2.05. – 31.05.2019. sekojošām skaistumkopšanas procedūrām

Jaunums – dziļi mitrinoša un mineralizējošasejas procedūra “Hydra – Mineral”/60 min./ 40 EUR (parasti – 50 EUR) – der pat ļoti jutīgai sejas ādai, arī dermatīta un ekzēmas gadījumā, ļoti dziļi mitrina ādu, bagātina ādu ar minerāliem, nomierina ādu un uzreiz piedod sejas ādai mirdzumu. Maskas sastāvā esošais kalcijs piedod tonusu.

Ķermeņa pīlings “Polonēzija” /30 min/ 16 EUR (parasti – 20 EUR) – ar relaksējošu atjaunojošu efektu un dziļa ādas attīrīšana.

Ķermeņa pīlings “Amazone” /30 min/ 16 EUR (parasti – 20 EUR) – ar enerģiju atjaunojošu efektu un pārsteidzošu iekšējā komforta sajūtu.

Ķermeņa pīlings “Austrumi” /30 min/ 16 EUR (parasti – 20 EUR) – ar detoksificējošu efektu, dziļi attīra ādu un izvada no organisma toksīnus.

Ķermeņa pīlings ar jūras sāli, lamināriju un Talisurs kompleksu /30 min/ 16 EUR (parasti – 20 EUR) – ādas attīrīšanai un drenāžai. Laminārijai piemīt drenējošas un tonizējošas īpašības. Pīlings lieliski attīra un mīkstina ādu, bagātina to ar mikro un makro elementiem, aktivizē zemādas tauku šķelšanos un liekā šķidruma izvadīšanu, mazina celulīta pazīmes.

Pieteikties var pa tālruni: 67147833

 

 

Jūnijs – saulgriežu un dabas ziedēšanas laiks – palutini sevi!

Dāvinam 20% atlaidi no 3.06. – 28.06.2019. sekojošām skaistumkopšanas procedūrām

Enerģiju atjaunojoša ķermeņa masāža “Amazone”/60 min./ 28 EUR (parasti – 35 EUR) – enerģiju atjaunojoša vispārējā ķermeņa masāža, absolūta atslābināšanās un pārsteidzoša iekšējā komforta sajūta.

Procedūra slaidam vēderam un viduklim “Vēdera skulptors” /45 min/ 24 EUR (parasti – 30 EUR) –ar slaidinošu efektu un pret tauku veidošanās iedarbību. Procedūra paredzēta visām sievietēm, kas grib atgūt slaidas vēdera un vidukļa formas. Šī procedūra ir ar antistresa un relaksējošu iedarbību.

Procedūra pret kāju nogurumu “Velveta pēdas” /45 min/ 24 EUR (parasti – 30 EUR) – procedūra mīkstina kāju ādu un atpūtina nogurušas kājas. Atjauno, mitrina un atsvaidzina sausu kāju ādu, novērš tulznu un plaisu veidošanos. Procedūra paredzēta ikvienam, kurš vēlas atgūt mīkstu pēdu ādu, novērst “smago kāju sajūtu”.

Ķermeņa procedūra pēc sauļošanās “Noturīgs ādas maigums” /30 min/ 16 EUR (parasti – 20 EUR) – procedūra pēc sauļošanās, ādas mitruma un elastības atgūšanai, ilgnoturīgam un veselīgam iedegumam.

Ķermeņa ietīšana – ādas mitrināšana un tonusa atgūšana “Metamorfoze” /30 min/ 20 EUR (parasti – 25 EUR) – dziļi mitrina un pabaro ķermeņa ādu ar nepieciešamajām minerālvielām, zaļās tējas un rīsu asnu ekstrakts piedos ādai tonusu un elastību.

Pieteikties var pa tālruni: 67147833