Klīnika Dzintari | Jaunumi
16678
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16678,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Jaunumi

Gongu meditācija

Ja vēlaties pamēģināt šo unikālo terapiju, pieteikšanās pa mob.t. 29549983

Gongu skaņu terapija ir ļoti sena, dziļa un neparasta dziedniecības un meditācijas prakse. Šī terapija/dziedniecība dziļi iedarbojas kā uz apkārtējo vidi, telpu, tā arī uz cilvēku, visu dzīvo organismu. Gongu skaņa vai Visuma balss ir neizsmeļama, atjaunojoša, dziedinoša dzīvības enerģija, kas ietekmē visu – domas, vārdus, darbību, organismu/šūnu.

Rietumu pasaulē Gongs un Tibetas dziedošie trauki ir ienākuši no Austrumiem ne tik sen. Ikviens Rietumvalstu cilvēks, kurš dzīvojis ļoti atšķirīgā kultūrvidē, ar citādākām tradīcijām, kā Austrumu kultūras ļaudis, iepazīstoties ar šo sakrālo, sen seno instrumentu, nonāk ļoti dziļās pārmaiņas sevī. Gongs un Tibetas dziedošie trauki savā patiesajā būtībā ir unikāli, jo atklāj Jums ceļu pie sevis un Radītāja veidotā Visuma – un šajā ceļā ir jābūt gatavam sevi burtiski iepazīt no jauna! Jo Visuma skaņas patiesais spēks, neļauj Jums palikt neīstam – tā kārtu pēc kārtas noloba visas Jūsu maskas, izsmeļ visas duļķes, atbrīvo no visām nastām. Tas ir neparasts un daudzpusīgs process – tā kā atdzimšana, kurā Jums nākas pieņemt šīs transformācijas un vērot pārmaiņas. Gonga skaņas, Visuma balss palīdz Jums sadzirdēt Augstāko apziņu un savu dvēseli, sadzirdēt patiesību.

Meditāciju vada Reiki skolotāja un Gongu meistare, skaņas terapeite Krista Džulija Kirkupa.
Dalībnieka maksa nodarbībai grupā (tikai skaidrā naudā) 20 EUR.

Ergonomija ikdienas aktivitātēs

Nodarbības mērķi un uzdevumi:

– Uzzināt – cik ļoti patiesībā varam sevi pasargāt pielietojot ergonomiju darbā un ārpus tā;

– Noskaidrot ikdienas aktivitāšu intensitāti;

– Vingrinājumi starp darba pauzēm, lai justos modrs un možs;

– Uzzināsiet, kādi ir labākie vingrojumi pie darba galda;

– Uzzināsiet, ko darīt, kad jūtamies stīvi, ar noguruma sajūtu un lielu nastu uz pleciem;

– Uzzināsiet, kādi palīglīdzekļi var atvieglot ikdienas aktivitātes gan darbā, gan ārpus tā.

Nodarbības gaita:

Izskaidrot ikdienas aktivitāšu būtību un nepieciešamību, kā arī sniegt ieteikumus, kā uzlabot sev ikdienā pašsajūtu. Elpošanas vingrinājumi, aktīvi, dinamiski un izometriski vingrojumi, vingrojumi pie darba galda, vingrojumi uz koordināciju un līdzsvaru un dziļo stabilizējošo sistēmu. Ergonomijas pamatlīdzekļu pielietojums ikdienā un to daudzpusīgo iespēju klāsts ikdienas aktivitāšu veicināšanai.

Nodarbība notiek, ja ir slikti laika apstākļi – nūjošanas vietā.

Īpašais jūlija piedāvājums – pludmales sezonai turpinoties – sekojošām skaistumkopšanas procedūrām 20% atlaide no 1. – 30. jūlijam

Kosmētiskā sejas procedūra “Skābeklis un mirdzums” (60 min.) – sejas procedūra visiem ādas tipiem, dziļa ādas bagātināšana ar skābekli, rezultātā izlīdzinās āda un grumbas samazinās par 10% – ādas attīrīšana, skrubis, masāža, plastificējoša maska, galvas masāža un ādas mitrināšana – 35 EUR (akcijas cena 28 EUR).

Anti – age proedūra ķermenim “Jūras Odiseja” (60 min.) – pīlings un ietīšana – ekskluzīva procedūra, kas apvieno inovatīvas tehnoloģijas un patīkamu procedūru Jūsu ķermeņa labsajūtai un nepārspējami gludai ādai – 40 EUR (akcijas cena 32 EUR).

Ārstnieciskā procedūra ķermeņim   “Slaiduma pērles” (30 min.) – šī inovatīvā metode piedāvā tūlītējus rezultātus jau pēc pirmās procedūras, nostiprinoša maska, tonizācija, ķermeņa apjoma samazināšana –  25 EUR (akcijas cena 20 EUR).

Ķermeņa procedūra pēc sauļošanās “Noturīgs ādas maigums” (30 min.) – 20 EUR (akcijas cena 16 EUR).

Pieteikšanās pa tālr. 67147833