Klīnika Dzintari | Jaunumi
16678
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16678,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Jaunumi

Jaunums “Klīnikā Dzintari” no 27. janvāra – Medus masāža – 60 min. – 35 EUR

Medus masāža ir viens no populārākajiem un efektīvākajiem masāžas veidiem, tā lieliski paaugstina organisma tonusu, satur daudz vitamīnu, kuri baro ādu, padarot to samtainu un maigu, kā arī dziļi baro dziļākos audus, dodot ķermenim enerģiju.

Masāža uzlabo asisnsriti gan ādā, gan dzilākajos slāņos, relaksē muskuļus. Medus masāža iedarbojas kā lieliska atjaunojoša un relaksējša procedūra, kas ir ļoti vērtīga ādai.

Tā ir vērtīga masāža, lai atbrīvotos no celulīta, kā arī noderīga figūras koriģēšanai, veicina limfodrenāžu.

Masāžu veic skaistumkopšanas speciāliste – Ilona Šumilo, pieteikties pa tālr. 67147833

Piedāvājam jaunu pakalpojumu – individuālas konsultācijas ar Skype starpniecību

Konsultācijās Skype ir iespēja saņemt ārsta – psihiatra, psihoterapeita vai psihologa palīdzību, ja nav iespējama tikšanās klātbūtnē Skype konsultācijas neaizstāj konsultāciju ārsta vai speciālista kabinetā, tomēr ir laba alternatīva, ja Jūs atrodaties vietā, kur speciālista palīdzība nav pieejama vai nav pieejama valodā, kuru Jūs pārvaldat, piemēram, uz laiku vai pilnībā esot ārzemēs.

Konsultācijas Skype nodrošina iespēju saņemt konsultācijas ar laika un finansu ekonomiju.

Ja vien tas ir iespējams, ir būtiski pirms konsultācijas Skype tikties ar speciālistu klātienē!

Lai pieteikties uz konsultāciju Skype 45 min. – 45 EUR (atkārtotā konsultācija: 45 min. – 35 EUR), Jums jānosūta pieteikums klīnikai elektroniski uz e-pastu: dzintari@dzintari.lv vai jāpiesaka pa tālr. 67754811.

Individuālas konsultācijas ar Skype starpniecību noteikumi pieejami šeit:

Skype noteikumi_Klīnika Dzintari2019

Gongu meditācijas terapija –  19. februārī
Tikai ar iepriekšēju pieteikšanos, vietu skaits ierobežots
Nodarbība notiks no plkst. 16:30-18:30
“Klīnikā Dzintari”- Jūrmalā, Mellužos, Mežsargu ielā 4/6 (ieeja no Mellužu prospekta puses, viesnīcas “Daina Jurmala Beach Hotel & SPA teritorijā”)
Pieteikšanās pa tālr. 67147833, mob.t. 29549983

Februāris – ziemas mēnesis, kad sākam gaidīt pavasari un to izjūtam sevišķi spēcīgi, ka trūkst saules un enerģijas – būtiski ir sevi attīrīt no visa negatīvā un uzsākt šo laiku ar pozitīvām domām!

Gonga terapijas laikā Jūs nonākat Jūsu ķermeņa enerģijas laukā, kur rodas visas Jūsu gaišākās domas un dzīves spēks. Gonga terapija ir ļoti efektīvs ārstniecības un atjaunošanās līdzeklis – mazina stresu, harmonizē un atjauno Jūsu enerģiju. Tā ir viegla masāža Jūsu veģetatīvai nervu sistēmai. Gonga terapija palīdz: atvieglot galvassāpes, atbrīvo muskuļus un samazina muskuļu sāpes, uzlabo locītavu elastību un kustību amplitūdu, atbrīvo prātu un veicina dziļu relaksāciju, samazina stresu un trauksmi, atjauno nervu sistēmu.

Pēc Gonga terpaijas mainās gan fiziskās sajūtas, gan emocijas, gan prāta darbība. Pēc Gonga mēs varam justies ļoti pacilāti, mierīgi un nedaudz atrauti no zemes.

Nāciet un pievienojieties!
Jums vienkārši būs jāapguļas uz paklājiņa, jāietinas segā, galva jānoliek uz spilvena, jāaizver acis un jāatpūšas.

Meditāciju vada Reiki skolotāja un Gongu meistare, skaņas terapeite Krista Džulija Kirkupa.
Dalībnieka maksa (tikai skaidrā naudā) 15 EUR.
Līdzi ņemiet siltas zeķes un sedziņu.

STRECHING (STIEPŠANĀS) NODARBĪBAS FIZIOTERAPEITA VADĪBĀ
PIRMDIENĀS 10:00 – 10:45 UN TREŠDIENĀS 10:45 – 11:30

Streching – tā ir vingrošanas nodarbība, kas attīsta ķermeņa elastību, locītavu kustīgumu un dod iespēju atbrīvoties no uzkrātā saspringuma. Streching nodarbība ir lielisks veids kā uzlabot stāju, kopējo mugurkaula stāvokli, atbrīvoties no stresa un uzlabot darbaspējas.
Nodarbības pamatā ir stiepšanās elementi un pozīcijas noturēšana uz 20-30 sekundēm. Nodarbības notiek lēnā tempā, bez uzrāvieniem, mierīgā atmosfērā. Taču tā nav tikai stiepšanās. Streching vingrojumi iedarbojas uz organismu kompleksā veidā, tie labvēlīgi ietekmē psihi, sekmē atbrīvotību, atjauno muskuļu funkcijas un noskaņo tās darbam. Rezultātā muskuļu audi tiek pastiprināti apgādāti ar skābekli, sekmējot tajos vielmaiņas procesus un paātrinot toksīnu izvadīšanu.
Šī vingrošana der jebkura vecuma, dzimuma un fiziskās sagatavotības līmeņa cilvēkiem. To var apvienot ar ārstniecisko vingrošanu un citām aktivitātēm.
Nodarbību vada fizioterapeite Marina Griņina.

No 2. janvāra – 30. jūnijam – īpašs piedāvājums jūrmalniekiem “Klīnikā Dzintari” – uzrādot jūrmalnieka karti vai jūrmalnieka skolēna viedkarti!

  •  -10% atlaide – masāžām, skaistumkopšanas procedūrām sejai un ķermenim, vaksācijai no standarta cenas (atlaides nesummējas ar citām atlaidēm). Tikai darba dienās, obligāts iepriekšējs pieraksts pa tālr. 67147833.
  • -10% atlaide profesionālai kosmētikai THALION (Francija) – produktiem mājas lietošanai
SPA un Wellness centra apmeklējums Klīnikas klientiem viesnīcā “Daina Jurmala Beach Hotel & SPA”

Darba laiks no 8:00 – 22:00

Viesnīca “Daina Jurmala Beach Hotel & SPA“ piedāvā klīnikas klientiem apmeklēt viņu nesen atvērto peldbaseinu un SPA zonu – pieaugušajiem – 12 EUR/bērniem – 6 EUR (darba dienās, pirtis nestrādā) un pieaugušajiem – 15 EUR/bērniem – 8 EUR /(brīvdienās un svētku dienās) – 2,5 h. 

Ir nepieciešama arī peldcepure, bet to var iegādāties arī uz vietas – 2,50 EUR. Dvieļa noma – 2,5 EUR.

Kompleksa apmeklējums uz 2,5 h, ietilpst lielais baseins ar kaskādi un zemūdens straumi – 28 grādi, bērnu baseins – 32 grādi, džakuzi – 34 grādi. Turku pirts Hammam ar patīkamu citrusa aromātu un sauna – 90 grādi – pirtis strādā tikai brīvdienās un piektdienās no 19:00- 22:00.

Baseina un SPA zonas apmeklējums viesnīcā dzīvojošajiem klientiem iekļauts numura cenā.

Ģimenes biļete: 2 pieaugušie + 1 bērns līdz 14 gadu vecumam 27 EUR (darba dienās) un 33 EUR (brīvdienās un svētku dienās), par katru nākamo bērnu 4 EUR (darba dienās) un 4 EUR (brīvdienās un svētku dienās).

Abonementu cenas 1 mēnesim:

Pieaugušajam(4x) 35 EUR (darba dienās) un 50 EUR (ietverot brīvdienas un svētku dienas).

Pieaugušajam (10x) 65 EUR (darba dienās) un 85 EUR (ietverot brīvdienas un svētku dienas).

 

 

Jaunums “Klīnikā Dzintari” – ārsta – psihiatra mājas vizītes

Psihiatra mājas vizītes senioriem un personām ar kustību traucējumiem – Rīgā, Jūrmalā, Salaspilī – otrdienās, ceturtdienās, piektdienās, sestdienās un svētdienās. Cena 200 EUR (mājas vizītes ilgums līdz 1 h). Cenā iekļauta dokumentu sagatavošana personas nosūtīšanai uz Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisiju.

Konsultācijas laikā vēlams uzrādīt iepriekš veikto medicīnisko izmeklējumu rezultātus, izrakstus no slimnīcām un konsultantu slēdzienus.

Pieteikties pa tālr. 67754811 vai 29549983

Jaunums “Klīnikā Dzintari” – Premium kvalitātes Omega -3 produkti no NORSAN (Norvēģija)

 

“Klīnikā Dzintari” ir iespēja iegādāties dabisko zivju eļļu no savvaļā nozvejotām zivīm.

Omega – 3 taukskābes – EPA un DHA un līdzsvarota Omega 6/3 attiecība ir svarīga mūsu veselībai, jo tās regulē iekaisuma procesus organismā, kā rezultātā rodas – neirodeģeneratīvās slimības, ādas slimības, autoimūnas slimības utt.

Omega – 3 veicina smadzeņu darbību, atbild par redzes kvalitāti, regulē sirds un asinsvadu veselību, atjauno šūnas membrānas caurlaidību.

Piedāvājumā:
– OMEGA-3 VEGAN (100 ml) – kultivēta jūras aļģu eļļa (vegāna) – 2000 mg Omega3 vienā karotē, D3 vitamīns, patīkamam garša un smarža), bioloģiska olīveļļa kā antioksidants.
– OMEGA-3 TOTAL (200 ml) – attīrīta no smagajiem metāliem un parabēniem, 2000 mg Omega – 3 dienas deva vienā ēdamkarotē, bioloģiskā olīveļļa kā antioksidants, D3 vitamīns, patīkama garša un smarža.
– OMEGA -3 kapsulas (120 kapsulas) – 1500 mg Omega 3 – 4 kapsulās, rozmarīna ekstrakts kā antioksidants, attīrīta no smagajiem metāliem un parabēniem.

 

 

EMDR – traumu pārstrādes terapijas metode

 

EMDR ir psihoterapijas metode, kas ir paredzēta, lai mazinātu stresu, kas ir saistīts ar traumatiskām atmiņām vai notikumiem. EMDR terapijas laikā klients koncentrējas uz ārēju stimulu. Šī metode ļauj klientam izārstēties no simptomiem un emocionāla stresa, kas ir negatīvas dzīves pieredzes rezultāts.

Ir pieņemts domāt, ka smagas emocionālas sāpes prasa ilgu laiku, lai izārstētu, tad šī metode to paveic daudz ātrāk.

Vada mākslas terapeite Lidija Naumova (Izglītība apgūta Berlīnes Traumu psihoterapijas institūtā).

 

 

PSIHODRĀMA –  7., 14. un 28. februārī

Psihodrāma ir grupu psihoterapijas veids, kur drošā vidē tiek risinātas it kā nerisināmās problēmas, atšķetināti attiecību mezgli, notiek paaudžu satikšanās, kur gadiem klusējušie atkal sāk sarunāties. Vai psihodrāma atgriež cilvēku atpakaļ pagātnē? Jā un Nē! Pateicoties psihodrāmā izmantotām tādām metodēm kā lomu maiņai, spoguļošanai, maksimizēšanai, dubultošanai u.c., ir iespējams netipiskā veidā atgriezties jebkurā pagātnē notikušā vai nenotikušā situācijā, dzīves posmā un izmainīt….nē, pašus notikumus nevar vairs mainīt, arī bijušu par nebijušu diezin vai izdosies, neko ārpus sevis, bet sevi gan! Sevī var veikt būtiskas pārmaiņas- šodienas sevī! Mums katram ir savs dzīves gājums, sava pieredze un sava izpratne par to kādai būtu jābūt mūsu dzīvei. Kādreiz notikušais nereti ļoti būtiski ietekmē šodienu. Piemēram, mēs esam zaudējuši tuvu cilvēku, ļoti tuvu, zaudējuma sāpes bija tik stipras, ka, lai varētu tās izturēt, tās tika iedzītas dvēseles dziļumos un tur guļ joprojām, bet neizsāpētas, tās ir kļuvušas par mūsu neredzamo daļu un ir netieši klātesošas ikdienas ritumā. Vairs prāta neatpazītas, tās rada kopējo noskaņojumu un mums ir skumji, tik neizsakāmi skumji… bez gala, bez malas.  Psihodrāmā ir iespēja ar tām atkal satikties, pat sarunāties, un cienot tās, šķirties. Atbrīvojot šīs sāpes, paveras iespēja kļūt brīvam no tās žņaudzošās sajūtas ķermenī, kas tik ilgi neļāva brīvi elpot.  Psihodrāma palīdz vairs nebūt apstākļu upurim, ja, protams cilvēks pats to vēlas. Palīdz kļūt spontānākam un radīt, nevis impulsīvi atreaģēt!

Piesakot savu tēmu grupai cilvēks izsaka  gatavību piedzīvot psihodrāmu, piedzīvot satikšanos aci pret aci ar savu problēmu, grūtību vai pat vēlmi. Ne vienmēr notiek “dziļā rakšana” un pagātnes rētu dziedēšana, psihodramatiski var darboties arī ar mērķiem, nākotnes nodomiem, arī sapņiem. Sākoties psihodrāmai, grupas dalībnieks kļūst par protogonistu un psihodrāmas režisora vadībā ar aktīvu grupas līdzdalību, viņš iet no vienas ainas uz otru,  satiekot visdažādākos savas dzīves aspektus, līdz nonāk jaunā atskaites punktā. Jaunā pieredze ir paša cilvēka radītais. Tālāk, jau katrs pats var izvēlēties, cik atbildīgi un apzinīgi šo jauno vēlas integrēt savā vecajā transformējot to, bet tas nenotiek pašplūsmā. Cilvēkam, kurš meklē atbildes, visu laiku blakus ir psihodrāmas speciālists, kurš mērķtiecīgi vada šo terapeitisko procesu atbilstoši savai kvalifikācijai un pieredzei, rūpējas par visiem psihoterapijas kvalitatīvas norises parametriem.

Uz skatuves var tikt uzaicināts jebkurš, kas terapeitiskajam darbam ir svarīgs, piemēram, sadzīviski dzīves sīkumi var būt tikpat nozīmīgi kā neizturama traģēdija, pirmā mīlestība un naids, laime un nelaime, tukšums, sāpes, neizkliegts kliedziens…Psihodrāma palīdz tieši tik daudz, cik cilvēks ir gatavs pats darīt, tāpēc vajag to pauzi, pauzi pirms. Mēs nevaram kliegt, neizdarot ieelpu, un tieši tas ir tas brīdis, kad ir vērts apstāties un ieklausīties sevī, ieklausīties savā dvēseles kliedzienā!

 

Psihodrāmas vadītāja – Gundega Kozlova

Sertificēta psihodrāmas, sociometrijas un grupu psihoterapijas līdere

Janvāris – pēc svētku laiks – sākam laikus domāt par pavasari!

Dāvinam atlaidi 20% no 2.01. – 31.01.2020. sekojošām skaistumkopšanas procedūrām

Sejas procedūra “Skābeklis un mirdzums” – 60 min./28 EUR (parasti – 35 EUR) – procedūra visiem sejas ādas tipiem, dziļa sejas ādas bagātināšana ar skābekli, pateicoties dižskabarža pumpuru ekstraktam. Rezultātā tiek izlīdzināta āda un grumbas samazinās par 10%. Procedūrā ietilpst ādas attīrīšana, skrubis, masāža, plastificējoša maska, galvas masāža un ādas mitrināšana.

Attīrošā programma ķermenim “Detox” /50 min/ 28 EUR (parasti – 35 EUR) – pīlings un ietīšana, procedūra attīrīs ķermeni un paaugstinās garīgo un fizisko labsajūtu. Efektīva procedūra notievēšanai!.

Ārstnieciskā procedūra ķermenim “Slaiduma pērles” /30 min/ 20 EUR (parasti – 25 EUR)nostiprinoša maska, tonizēšana, ķermeņa apjoma samazināšana – šī inovatīvā metode piedāvā tūlītējus rezultātus jau pēc pirmās procedūras.

Procedūra slaidam vēderam un viduklim “Vēdera skulptors” /45 min/ 24 EUR (parasti – 30 EUR) – ar slaidinošu efektu un pret tauku veidošanās iedarbību. Procedūra paredzēta visām sievietēm, kas grib atgūt slaidas vēdera un vidukļa formas. Šī procedūra ir ar antistresa un relaksējošu iedarbību.

Kāju limfodrenāža /40 min/ 20 EUR (parasti – 25 EUR) – labas sajūtas uzreiz pēc pirmās procedūras. Mazinās celulīts, tūska, nogurums kājās, samazinās kāju apkārtmērs.

 

Februāris – mīlestības un sirds siltuma mēnesis!

Dāvinam atlaidi 20% no 3.02. – 28.02.2020. sekojošām skaistumkopšanas procedūrām

Mitrinoša sejas procedūra ar sildošo masku “Kokons” – 60 min./28 EUR (parasti – 35 EUR) – sejas ādas atjaunošana un mitrināšana, ekskluzīva termomaska piesātinās ādu ar koncentrētām aktīvām vielām un nodrošinās patīkamu un relaksējošu siltuma efektu.

Šokolādes pīlings un ietīšana ķermenim uz tīra kakao bāzes /75 min/ 36 EUR (parasti – 45 EUR) – rezultāti ir tūlīt redzami, ar anticelulīta iedarbību, uzlabo garastāvokli, mazina emocionālo spriedzi un stresu.

Procedūra pret kāju nogurumu “Velveta pēdas” /45 min/ 24 EUR (parasti – 30 EUR) – procedūras laikā atpūtina nogurušās kājas, atjauno, mitrina un atsvaidzina pēdu ādu, novērš tulznu un plaisu veidošanos.

Siltā parafīna vanna rokām – pīlings, parafīna ietīšana, masāža un krēms /20 min/ 9 EUR (parasti – 11 EUR) – intensīvi atjaunojoša procedūra rokām, sniedz tūlītēju rezultātu, āda kļūst samtaina, tiek izvadīti toksīni no roku ādas, tiek mitrināti ādas dziļākie slāņi, tāpēc efekts saglabājas ilgāku laiku.

Medus masāža /60 min/ 28 EUR (parasti – 35 EUR) – paaugstina organisma tonusu, satur daudz vitamīnu, baro ādu, padarot to samainu un maigu, dod ķermenim enerģiju, palīdz atbrīvoties no celulīta, veicina limfodrenāžu.