Klīnika Dzintari | Jaunumi
16678
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16678,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Jaunumi

Jaunums “Klīnikā Dzintari” – ārsta – psihiatra mājas vizītes

 

Psihiatra mājas vizītes senioriem un personām ar kustību traucējumiem – Rīgā, Jūrmalā, Salaspilī – otrdienās, ceturtdienās, piektdienās, sestdienās un svētdienās. Cena 200 EUR (mājas vizītes ilgums līdz 1 h). Cenā iekļauta dokumentu sagatavošana personas nosūtīšanai uz Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisiju.

Konsultācijas laikā vēlams uzrādīt iepriekš veikto medicīnisko izmeklējumu rezultātus, izrakstus no slimnīcām un konsultantu slēdzienus.

Pieteikties pa tālr. 67754811 vai 29549983

 

 

Jaunums “Klīnikā Dzintari” – Premium kvalitātes Omega -3 produkti no NORSAN (Norvēģija)

 

“Klīnikā Dzintari” ir iespēja iegādāties dabisko zivju eļļu no savvaļā nozvejotām zivīm.

Omega – 3 taukskābes – EPA un DHA un līdzsvarota Omega 6/3 attiecība ir svarīga mūsu veselībai, jo tās regulē iekaisuma procesus organismā, kā rezultātā rodas – neirodeģeneratīvās slimības, ādas slimības, autoimūnas slimības utt.

Omega – 3 veicina smadzeņu darbību, atbild par redzes kvalitāti, regulē sirds un asinsvadu veselību, atjauno šūnas membrānas caurlaidību.

Piedāvājumā:
– OMEGA-3 VEGAN (100 ml) – kultivēta jūras aļģu eļļa (vegāna) – 2000 mg Omega3 vienā karotē, D3 vitamīns, patīkamam garša un smarža), bioloģiska olīveļļa kā natioksidants.
– OMEGA-3 TOTAL (200 ml) – attīrīta no smagajiem metāliem un parabēniem, 2000 mg Omega – 3 dienas deva vienā ēdamkarotē, bioloģiskā olīveļļa kā antioksidants, D3 vitamīns, patīkama garša un smarža.
– OMEGA -3 kapsulas (120 kapsulas) – 1500 mg Omega 3 – 4 kapsulās, rozmarīna ekstrakts kā antioksidants, attīrīta no smagajiem metāliem un parabēniem.

 

 

EMDR – traumu pārstrādes terapijas metode

 

EMDR ir psihoterapijas metode, kas ir paredzēta, lai mazinātu stresu, kas ir saistīts ar traumatiskām atmiņām vai notikumiem. EMDR terapijas laikā klients koncentrējas uz ārēju stimulu. Šī metode ļauj klientam izārstēties no simptomiem un emocionāla stresa, kas ir negatīvas dzīves pieredzes rezultāts.

Ir pieņemts domāt, ka smagas emocionālas sāpes prasa ilgu laiku, lai izārstētu, tad šī metode to paveic daudz ātrāk.

Vada mākslas terapeite Lidija Naumova (Izglītība apgūta Berlīnes Traumu psihoterapijas institūtā).

 

 

GONGU TERAPIJA/MEDITĀCIJA

Tūlīt, tūlīt būs vasaras sākums, tādēļ ir būtiski sevi attīrīt un uzsākt šo laiku ar pozitīvām domām!

Vietu skaits ierobežots, iepriekšēja pieteikšanās pa tālr. 67147833, mob.t. 29549983

Gonga terapijas laikā Jūs nonākat Jūsu ķermeņa enerģijas laukā, kur rodas visas Jūsu gaišākās domas un dzīves spēks. Gonga terapija ir ļoti efektīvs ārstniecības un atjaunošanās līdzeklis – mazina stresu, harmonizē un atjauno Jūsu enerģiju. Tā ir viegla masāža Jūsu veģetatīvai nervu sistēmai.

 

 

Nodarbība notiks “Klīnikā Dzintari” – Jūrmalā, Mežsargu ielā 4/6 (ieeja no Mellužu prospekta puses). Nāciet un pievienojieties!

 

Jums vienkārši būs jāapguļas uz paklājiņa, jāietinas segā, galva jānoliek uz spilvena, jāaizver acis un jāatpūšas.

 

Meditāciju vada Reiki skolotāja un Gongu meistare, skaņas terapeite Krista Džulija Kirkupa.

Dalībnieka maksa (tikai skaidrā naudā) 15 EUR.

Līdzi ņemiet siltas zeķes un sedziņu.

 

PSIHODRĀMA –  16. augustā

Psihodrāma ir grupu psihoterapijas veids, kur drošā vidē tiek risinātas it kā nerisināmās problēmas, atšķetināti attiecību mezgli, notiek paaudžu satikšanās, kur gadiem klusējušie atkal sāk sarunāties. Vai psihodrāma atgriež cilvēku atpakaļ pagātnē? Jā un Nē! Pateicoties psihodrāmā izmantotām tādām metodēm kā lomu maiņai, spoguļošanai, maksimizēšanai, dubultošanai u.c., ir iespējams netipiskā veidā atgriezties jebkurā pagātnē notikušā vai nenotikušā situācijā, dzīves posmā un izmainīt….nē, pašus notikumus nevar vairs mainīt, arī bijušu par nebijušu diezin vai izdosies, neko ārpus sevis, bet sevi gan! Sevī var veikt būtiskas pārmaiņas- šodienas sevī! Mums katram ir savs dzīves gājums, sava pieredze un sava izpratne par to kādai būtu jābūt mūsu dzīvei. Kādreiz notikušais nereti ļoti būtiski ietekmē šodienu. Piemēram, mēs esam zaudējuši tuvu cilvēku, ļoti tuvu, zaudējuma sāpes bija tik stipras, ka, lai varētu tās izturēt, tās tika iedzītas dvēseles dziļumos un tur guļ joprojām, bet neizsāpētas, tās ir kļuvušas par mūsu neredzamo daļu un ir netieši klātesošas ikdienas ritumā. Vairs prāta neatpazītas, tās rada kopējo noskaņojumu un mums ir skumji, tik neizsakāmi skumji… bez gala, bez malas.  Psihodrāmā ir iespēja ar tām atkal satikties, pat sarunāties, un cienot tās, šķirties. Atbrīvojot šīs sāpes, paveras iespēja kļūt brīvam no tās žņaudzošās sajūtas ķermenī, kas tik ilgi neļāva brīvi elpot.  Psihodrāma palīdz vairs nebūt apstākļu upurim, ja, protams cilvēks pats to vēlas. Palīdz kļūt spontānākam un radīt, nevis impulsīvi atreaģēt!

Piesakot savu tēmu grupai cilvēks izsaka  gatavību piedzīvot psihodrāmu, piedzīvot satikšanos aci pret aci ar savu problēmu, grūtību vai pat vēlmi. Ne vienmēr notiek “dziļā rakšana” un pagātnes rētu dziedēšana, psihodramatiski var darboties arī ar mērķiem, nākotnes nodomiem, arī sapņiem. Sākoties psihodrāmai, grupas dalībnieks kļūst par protogonistu un psihodrāmas režisora vadībā ar aktīvu grupas līdzdalību, viņš iet no vienas ainas uz otru,  satiekot visdažādākos savas dzīves aspektus, līdz nonāk jaunā atskaites punktā. Jaunā pieredze ir paša cilvēka radītais. Tālāk, jau katrs pats var izvēlēties, cik atbildīgi un apzinīgi šo jauno vēlas integrēt savā vecajā transformējot to, bet tas nenotiek pašplūsmā. Cilvēkam, kurš meklē atbildes, visu laiku blakus ir psihodrāmas speciālists, kurš mērķtiecīgi vada šo terapeitisko procesu atbilstoši savai kvalifikācijai un pieredzei, rūpējas par visiem psihoterapijas kvalitatīvas norises parametriem.

Uz skatuves var tikt uzaicināts jebkurš, kas terapeitiskajam darbam ir svarīgs, piemēram, sadzīviski dzīves sīkumi var būt tikpat nozīmīgi kā neizturama traģēdija, pirmā mīlestība un naids, laime un nelaime, tukšums, sāpes, neizkliegts kliedziens…Psihodrāma palīdz tieši tik daudz, cik cilvēks ir gatavs pats darīt, tāpēc vajag to pauzi, pauzi pirms. Mēs nevaram kliegt, neizdarot ieelpu, un tieši tas ir tas brīdis, kad ir vērts apstāties un ieklausīties sevī, ieklausīties savā dvēseles kliedzienā!

 

Psihodrāmas vadītāja – Gundega Kozlova

Sertificēta psihodrāmas, sociometrijas un grupu psihoterapijas līdere

Ergonomija ikdienas aktivitātēs fizioterapeita vadībā

Nodarbības mērķi un uzdevumi:

– Uzzināt – cik ļoti patiesībā varam sevi pasargāt pielietojot ergonomiju darbā un ārpus tā;

– Noskaidrot ikdienas aktivitāšu intensitāti;

– Vingrinājumi starp darba pauzēm, lai justos modrs un možs;

– Uzzināsiet, kādi ir labākie vingrojumi pie darba galda;

– Uzzināsiet, ko darīt, kad jūtamies stīvi, ar noguruma sajūtu un lielu nastu uz pleciem;

– Uzzināsiet, kādi palīglīdzekļi var atvieglot ikdienas aktivitātes gan darbā, gan ārpus tā.

Nodarbības gaita:

Izskaidrot ikdienas aktivitāšu būtību un nepieciešamību, kā arī sniegt ieteikumus, kā uzlabot sev ikdienā pašsajūtu. Elpošanas vingrinājumi, aktīvi, dinamiski un izometriski vingrojumi, vingrojumi pie darba galda, vingrojumi uz koordināciju un līdzsvaru un dziļo stabilizējošo sistēmu. Ergonomijas pamatlīdzekļu pielietojums ikdienā un to daudzpusīgo iespēju klāsts ikdienas aktivitāšu veicināšanai.

Nodarbība notiek, ja ir slikti laika apstākļi – nūjošanas vietā.

Jūlijs – vasaras vidus un atvaļinājumu laiks – sniedz sev ko vairāk!

Dāvinam 20% atlaidi no 1.07. – 31.07.2019. sekojošām skaistumkopšanas procedūrām

Detoksifikācijas ķermeņa masāža “Austrumi”/60 min./ 28 EUR (parasti – 35 EUR) – vispārējā ķermeņa masāža ar attīrošu efektu, izvada no organisma toksīnus, ar drenāžas efektu, kad lieliski palīdz modelēt figūru.

Anti-age ķermeņa procedūra “Jūras Odiseja” /60 min/ 32 EUR (parasti – 40 EUR) – pīlings un ietīšana, ekskluzīva procedūra, kas apvieno inovatīvas tehnoloģijas un patīkamu procedūru Jūsu ķermeņa labsajūtai un nepārspējami gludai ādai.

Ķermeņa procedūra pēc sauļošanās “Noturīgs ādas maigums” /30 min/ 16 EUR (parasti – 20 EUR) – procedūra pēc sauļošanās, ādas mitruma un elastības atgūšanai, ilgnoturīgam un veselīgam iedegumam.

SPAprogramma sejai, dekoltē un rokām “Okeāna noslēpums” /50 min/ 28 EUR (parasti – 35 EUR) pret novecošanās procedūra ar jaunāko tehnoloģiju tūlītēju rezultātu sasniegšanai, balstoties uz unikļu masāžas tehniku, kura veido sejas ovālu un nostiprina ādu. Masāža ir arī ar relaksējošu efektu un atjauno ādas dabīgo struktūru.

Ekskluzīva SPA programma “Amazone” /120 min/ 48 EUR (parasti – 60 EUR) – enerģijai un dzīvespriekam, šis rituāls rosinās Jūsu ķermeni atgūt enerģiju un visu uzsākt no jauna ar jauniem spēkiem un justies laimīgam. Absolūta atslābināšanās un pārsteidzoša iekšējā komforta sajūta, prāta relaksācija un attīrīšana, dzīvības spēku intensīvs pieplūdums.

Augusts – vasaras noslēgums pirms rudens – palutini vēl sevi!

Dāvinam 20% atlaidi no 1.08. – 30.08.2019. sekojošām skaistumkopšanas procedūrām

Modelējošas ķermeņa masāža “Atlantika”/60 min./ 28 EUR (parasti – 35 EUR) – atjauno organismam nepieciešamās minerālvielas un modelē ķermeni.

Ārstnieciskā procedūra mugurai ar jūras dūņām (pīlings, aplikācija, masāžas krēms) /45 min/ 24 EUR (parasti – 30 EUR) – relaksējoša procedūra, kuras laikā tiks atgriezts Jūsu ķermeņa līdzsvars un samazināts muskuļu sasprindzinājums muguras un sprandas rajonā.

Ķermeņa attīroša procedūra “Detox” (pīlings un ietīšana) /50 min/ 24 EUR (parasti – 30 EUR) – procedūra attīrīs ķermeni un paaugstinās garīgo un fizisko labsajūtu. Efektīva procedūra notievēšanai.

Dziļi mitrinoša un mineralizējoša sejas procedūra “Hydra – Mineral” /60 min/ 40 EUR (parasti – 50 EUR) procedūra dziļai sejas ādas mitrināšanai, mineralizēšanai un atjaunošanai. Tā der arī jutīgai sejas ādai, pat dermatīta un ekzēmas gadījumā, nomierina ādu un piedod tonusu.Efekts saglabājas ļoti ilgstošu laiku.

Ekskluzīva SPA programma “Polonēzija” /120 min/ 48 EUR (parasti – 60 EUR) – relaksācijai un saspringuma likvidēšanai, nomierina ķermeni un prātu, atbrīvo muskuļus, liels enerģijas lādiņš jauniem darbiem nākamajā dienā, izbaudīsiet vieglu kokosa un ziedu aromātu.