Jaunumi

PACIENTU IEVĒRĪBAI

Klīnikas jaunā Facebook lapa:     https://www.facebook.com/profile.php?id=61559865057618 – pieseko un esi pirmais, kas uzzina jaunumus!

Pieteikties uz dienas stacionāru vai speciālistu vizītēm var izmantojot elektronisko pieteikšanās formu www.dzintari.lv, vai zvanot pa tālruni +371 67147833

“Klīnikas Dzintari” klientiem ir iespēja noformēt bezmaksas caurlaidi katru dienu ārstēšanās periodā:  https://www.jurmala.lv/lv/media/14317/download?attachment un pēc tam jāpienāk pie klīnikas administratoriem, lai tiktu apstiprināta caurlaide. Noformēšanas kārtība linkā: jurmala_caurlaide_arstnieciba_2024

 

Jaunums Klīnikā Dzintari no augusta –

Piedzīvojumu terapijas programma stresa mazināšanai un izdegšanas novēršanai – piektdienās plkst. 14:00 – cena 35 EUR par nodarbību – 9., 16., 23., 30. augustā.

Tālr. lai pieteiktos 67147833 (pie izvēles spiežot “2”) – Jums ir ispēja izvēlēties arī tikai vienu piedzīvojumu terapijas nodarbību!

Programmas sadalījums pa datumiem:

Piedzīvojumu terapija

Kas ir piedzīvojumu terapija?

Piedzīvojumu terapija ir iesaiste piedzīvojumu (fiziskās) aktivitātēs ar terapeitisku nolūku.

(Adventure Therapy International Committee, 2021)

Pasaulē, īpaši ASV un Lielbritānijā piedzīvojumu terapijas metodes izmanto jau vairākus gadu desmitus. Pētījumu rezultāti apliecina piedzīvojumu terapijas pozitīvo ietekmi uz psiho-sociālo funkcionēšanu, starppersonu mijiedarbības uzlabošanos, empātijas veicināšanu, psiholoģiskās noturības un pašvērtējuma paaugstināšanos. Piedzīvojumu terapija mazina stresu un veicina efektīvu stresa pārvaldības stratēģiju izmantošanu, kā arī attīsta emocionālo apzinātību.

Ir atklāts, ka dabas, neliela izmēra grupu un piedzīvojumu aktivitāšu kombinācija nodrošina spēcīgu mācīšanās un pārmaiņu pieredzi gan terapeitiskajā, gan izglītības kontekstā.Piedzīvojumu terapijā ir klātesoši daudz un dažādi faktori, kas veicina pozitīvās pārmaiņas, piemēram grupu darbs, pieredzes izglītībā balstītas metodes, pozitīvā stresa izmantošana, terapeitiskas sarunas, psihoizglītošana, aktīva fiziska, emocionāla un kognitīva iesaiste piedzīvojumu aktivitātēs un daudzi citi aspekti. Arī daba pati par sevi tiek izmantota terapeitisko nolūkos. Dabas pozitīvā ietekme uz cilvēku veselību ir kā papildus elements, kas sniedz terapeitisku efektu. Pēdējo gadu pētījumi apliecina, ka būšana dabā samazina stresu un vientulības sajūtu, veicina mieru un apmierinātību ar sevi.

Programmas mērķauditorija – pieaugušie, kuri ikdienā cieš no hroniska stresa un ir piedzīvojuši izdegšanu.

Programmas mērķi:

 • Veicināt programmas dalībnieku izpratni par stresa reakcijas un izdegšanas veidošanos, to cēloņiem (tajā skaitā, personīgajiem riska faktoriem, kas var veicināt izdegšanu), stresa ilgtermiņa ietekmi uz psihoemocionālo un fizisko veselību;
 • Palīdzēt programmas dalībniekiem apzināties un stiprināt savus personīgos resursus, kā arī veicināt izpratni par dabu kā resursu psihoemocionālas veselības atgūšanā;
 • Sekmēt jaunu ieradumu praktizēšanu ikdienā, lai veicinātu programmas dalībnieku labbūtību un palīdzētu tiem veiksmīgāk parvaldīt stresu.

 

Programmas ilgums – kopējais programmas norises ilgums ir 4 reizes, kas sastāv no 2-3 h piedzīvojumu terapijas pārgājieniem katrā reizē. Plānots viens pārgājiens reizi nedēļā. Dalībnieki var pievienoties atsevišķiem pārgājieniem vai izvēlēties apmeklēt visu programmas ciklu.

Programmas veidota izmantojot piedzīvojumu terapijas, meža terapijas un koučinga metodes.

Programmas saturs

Programmas saturs ir veidots, ņemot vērā izplatītākos izdegšanas iemeslus un personīgos riska faktorus (personīgās īpašības, uzvedības veidus), kas var veicināt izdegšanu. Programmas ietvaros ir plānoti gan individuāli piedzīvojumu aktivitātēs balstīti uzdevumi, gan uzdevumi pāros un grupā.

1.pārgājiens – 9. augustā plkst. 14:00, tēma “Stress tavā dzīvē” (2,5 h pārgājiens pa mežu Mellužu-Asaru apkārtnē ar piedzīvojumu aktivitātēs balstītiem uzdevumiem ar terapeitisku nolūku)

Pārgājiena laikā dalībnieki ar dažādu uzdevumu palīdzību mācīsies labāk apzināties savus stresorus personīgajā un profesionālajā dzīvē, atpazīt iekšējos un ārējos stresorus.

2.pārgājiens – 16. augustā plkst. 14:00, tēma“Savu vajadzību un emociju apzināšanās, robežas un spēja pateikt Nē” (2,5 h pārgājiens pa mežu Mellužu-Jaundubultu apkārtnē ar piedzīvojumu aktivitātēs balstītiem uzdevumiem ar terapeitisku nolūku)

Pārgājiena rezultātā dalībnieki labāk apzināsies savas vajadzības un emocijas, mācīsies noteikt robežas ikdienas dzīvē un spēt pateikt “Nē” lietām, kas  rada nepatiku, stresu, ilgtermiņā veicina izdegšanu.

3.pārgājiens – 23. augustā plkst. 14:00, tēma – “Mani resursi, kas var palīdzēt stresa pārvarēšanā” (2,5-3 h pārgājiens Labsajūtas dabas takā  Pumpuri-Dubulti ar piedzīvojumu aktivitātēs balstītiem uzdevumiem ar terapeitisku nolūku)

Pārgājiena laikā dalībniekiem tiks doti dažādi uzdevumi, lai palīdzētu dalībniekiem labāk apzināties savus personīgos resursus, stiprināt pašapziņu, mācīties saņemt atbalstu no citiem, kā arī apzināties dabu kā resursu stresa mazināšanā.

4.pārgājiens – 30. augustā plkst. 14:00, tēma – “Savas labbūtības veicināšana” (2,5-3 h pārgājiens Ķemeros ar piedzīvojumu aktivitātēs balstītiem uzdevumiem ar terapeitisku nolūku)

Pārgājiena laikā dalībnieki gūs lielāku izpratni par labbūtību, izpratni, kas ir viņu personīgās labbūtības pamatā, apgūs jaunu ieradumu praktizēšanu ikdienā, kas palīdzēs  veiksmīgāk pārvaldīt stresu.

Papildus katra pārgājiena dalībniekiem, kuri to vēlēsies, tiks iedoti rakstiski izdales materiāli, kurus tie varēs izmantot (dažādi testi, metodes stresa vadībai,  paraugi individuālā labbūtības plāna izveidei u.c.)

Programmas vadītāju komanda:

 • Iveta Grīnberga – sertificēts koučs, piedzīvojumu terapijas praktiķe, pārgājienu entuziaste;
 • Agnese Pauliņa – sertificēta meža terapijas speciāliste, piedzīvojumu terapijas praktiķe, apzinātības skolotāja;
 • Elīna Balode – ergoterapeite, ārstniecības persona, piedzīvojumu terapijas praktiķe, deju terapijas entuziaste;
 • Jana Priedniece – sociālā darba speciāliste, piedzīvojumu terapijas praktiķe, apguvusi programmu, “ Labbūtības un stresa pārvaldības koučings”.

 

https://www.1188.lv/zinas/pasaules-notikumi-un-garigas-veselibas-problemas-ka-sev-palidzet-saja-laika/28170Izdegšana darba vietā – kā atpazīt un ko darīt, lai to nepieļautu?- uzklikšķini un iepazīsties ar rakstu

SADARBĪBA AR APDROŠINĀŠANAS KOMPĀNIJĀM:

 •  “Klīnikai Dzintari” ir noslēgts sadarbības līgums ar Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāli.
 • Apkalpojot Apdrošināto personu, tiek ņemta vērā Kartē noteiktā veselības apdrošināšanas programma, noteiktie limiti un ierobežojumi.

Labsajūtas JOGAS nodarbības 60 min. (vada fizioterapeite Marina Griņina)

Klīnikā Dzintari (Jūrmala, Mežsargu iela 4/6, tālr. 67147833)

 – ceturtdienās no 12:00 – 13:00

Maksa – 10 EUR – Dienas stacionāra klientiem, 15 EUR – ārpus stacionāra klientiem

Mūsu klīnikā piedāvājam Labsajūtas jogas nodarbības, kas apvieno dažādus jogas veidu elementus, kurus var veikt gandrīz ikviens. Nodarbību mērķis ir atgūt ķermeņa tonusu, lokanību un emocionālo līdzsvaru.

Tomēr, ja sāp mugura, ir reiboņi vai galvassāpes, pirms došanās uz nodarbībām vajadzētu konsultēties ar ārstu.

Nodarbības saķumā tiek izpildīti elpošanas vingrinājumi, lai noskaņotos uz turpmāko nodarbību. Tālāk seko aktīvākā nodarbības daļa. Nodarbības beigās ir stiepšanās un relaksācijas kustības un āsanas.

Šī ķermeņa māksla paredzēta jebkura vecuma cilvēkiem. Ne velti runā, ka joga pagarina mūžu. Ar to var nodarboties dažādu slimību profilaksei, kā arī sirds un asinsvadu sistēmas, kaulu, locītavu un muskuļu stiprināšanai. Daudzas āsanas spēj dziedēt hroniskas mugurkaula, plecu un citu locītavu slimības un palīdzēt arī akūtu muguras sāpju gadījumā. Jogas nodarbības palīdz iegūt veselīgu ķermeni. Tā palīdz pārvarēt dažādas sāpes, uzlabo lokanību, tonizē un padara to veiklāku.

Lai arī šķiet, ka skaistus muskuļus var iegūt tikai svīstot trenažieru zālē, tā gluži nav. Jogas vingrojumi ir izstrādāti tā, lai tonizētu visu ķermeni, padarot to spēcīgu un iedarbojoties uz visām muskuļu grupām.

Jogas nodarbības palielina visa ķermeņa asinsrites plūsmu, ieskaitot seju. Tā palīdz iegūt svaigu un dabīgu spīdumu un veselīgu sejas ādas krāsu. Ikviena ķermeņa kustība iekustina un nodrošina ideālu asins plūsmu, kas līdztekus visiem labumiem, iekustina arī limfas kustību.

 

GEŠTALTTERAPIJAS GRUPA UN INDIVIDUĀLAS KONSULTĀCIJAS

Mēs katrs reizēm mīņājamies uz vietas, bet reizēm darām daudz lieka, piemēram, strādājam galvu nepacēluši, vai satraucamies par to, ko nespējam mainīt. Tomēr izrādās, ka darbs bez atpūtas rada izsīkumu, šaubas, atņem dzīvesprieku un ticību cilvēkiem, raizēšanās mazina spēju koncentrēties. Dzīvē prieka brīži mijas ar bēdu un skumju laiku, kad pasaule liekas īpaši netaisnīga un liktenis nežēlīgs. Tas ir brīdis, kad visvairāk ir nepieciešams papildus uzmundrinājums – īpašs iekšējs spēks, pozitīvas emocijas un atbalsts, lai šo laiku padarītu gaišāku. Tu pats veido savu dzīvi, iepazīstot šaubas, skumjas, aizvainojumu, sāpes, arī dusmas un prieku.

Geštaltterapijas grupā ikviens var atklāti pateikt, kā viņš jūtas un kāpēc viņš vēlējies to teikt, ko viņš ir pateicis. Grupā ir iespēja labāk iepazīt sevi, savas jūtas, apzināties to, kas dzīvē neapmierina, un sākt labāk izpaust citus. Grupa ir kā mācību vieta, kurā var izmēģināt kaut ko jaunu un nebijušu, pavērot, kā tas darbojas, un pēc tam īstenot to arī savā dzīvē.

Grupas ietvaros tiek ievērots konfidencialitātes un brīvprātības princips, proti, katra grupas dalībnieka iesaistīšanās notiek pēc principa – es vēlos šobrīd ar to pastrādāt. Ārpus grupas dalībnieks var stāstīt par to, ko pats teicis vai sajutis, bet citu dalībnieku vārdus un nodarbībā teikto informāciju izpaust nedrīkst. Tieši šī iespēja, neslēpjoties runāt par savām problēmām un saņemt atbalstu, sniedz lielu atvieglojumu dalībniekiem un veicina pozitīvas pārmaiņas viņu dzīvē. Katram grupas dalībniekam ir iespējas pavērot attiecības no malas, ieraudzīt to, kā pats veido attiecības ar cilvēkiem, dzirdēt citus.

Geštaltterapijas grupa dod iespēju: atbrīvoties no negatīvām emocijām un pārdzīvojumiem, rūpēties par sevi un rast prieku sevī, saņemt atbalstu un iedrošinājumu pozitīvām pārmaiņām sevī, veidot attiecības ar cilvēkiem, lai tās nestu gandarījumu sev un citiem, pieņemt sevi tādu, kāds es esmu patiesībā.

Nodarbību vada geštaltterapeite Anna Lieckalniņa.

Grupa otrdienās no 10:45 – 12:45, pēc tam individuālās konsultācijas – pieteikties pa tālr. +37167147833

Uztura speciālistes konsultācijas un grupa

 •  Uztura speciāliste sniegs konsultācijas pacientiem, kam ir nepietiekošs svars, aptaukošanās, ēšanas traucējumi, kā arī dažādas neinfekciozas hroniskas saslimšanas (cukura diabēts, kardiovaskulārās slimības, celiakija utt.). Konsultēs par sievietes veselību un uzturu, grūtnieču uzturu, sportistu uzturu, ēšanas traucējumiem, aptaukošanos un tās ārstēšanu, uztura mācība, uztura bagātinātāji, pārtikas piedevas.
 • Uztura speciālistes vadīto grupu tēmas: “Veselīga attieksme pret Ēdienu”, “Uzturs un Psiholoģija: Ceļojums uz Veselīgām Attiecībām ar ēdienu”, “Uztura māksla: Atklāj ēdienu un sevi”, “Attiecības ar ēdienu: Mūsu Ceļš uz Veselību”- grupās tiks apzināti dažādi ēšanas traucējumi un vairāk fokusēta uzmanība uz attiecībām ar ēdienu, kā arī būs iespēja veidot jautājumu un atbilžu sesijas.

PSIHODIAGNOSTIKA

Psihodiagnostika (3 h darbs un rakstisks slēdziens) –  cena valsts apmaksātajā programmā 120 EUR/ ambulatori – 170 EUR.

Psihodiagnostiku veic individuāli  ar dažādām metodēm – testiem, anketām, intervijām u.c. Tā ir cilvēka iezīmju un raksturīgāko īpašību atklāšana. Рamatojoties uz iegūtajiem rezultātiem,  konkrētajam cilvēkam tiek izstrādātas rekomendācijas, kā arī koriģējoši ieteikumi.

Ārstnieciskā vingrošana fiziski aktīviem cilvēkiem vakaros

Klīnikā Dzintari” (Jūrmala, Mežsargu iela 4/6, tālr. +371 67754811) – pirmdienās:
 
plkst. 18:00 – 45 min.
Cena par nodarbību 10 EUR.
Grupā max 7 cilvēki, iepriekšēja pieteikšanās obligāta.

Gongu meditācijas terapija  – 8. jūlijā no plkst. 16:30 – 18:30

Tikai ar iepriekšēju pieteikšanos, vietu skaits ierobežots.

“Klīnikā Dzintari”- Jūrmalā, Mellužos, Mežsargu ielā 4/6 (ieeja no Mellužu prospekta puses, viesnīcas “Daina Jurmala Beach Hotel & SPA teritorijā”)
Pieteikšanās pa mob.t. +371 29549983

Gonga meditācijas laikā Jūs nonākat Jūsu ķermeņa enerģijas laukā, kur rodas visas Jūsu gaišākās domas un dzīves spēks. Gonga meditācija ir ļoti efektīvs ārstniecības un atjaunošanās līdzeklis – mazina stresu, harmonizē un atjauno Jūsu enerģiju. Tā ir viegla masāža Jūsu veģetatīvai nervu sistēmai. Gonga meditācija palīdz: atvieglot galvassāpes, atbrīvo muskuļus un samazina muskuļu sāpes, uzlabo locītavu elastību un kustību amplitūdu, atbrīvo prātu un veicina dziļu relaksāciju, samazina stresu un trauksmi, atjauno nervu sistēmu.

Pēc Gonga meditācijas mainās gan fiziskās sajūtas, gan emocijas, gan prāta darbība. Pēc Gonga mēs varam justies ļoti pacilāti, mierīgi un nedaudz atrauti no zemes.

Nāciet un pievienojieties!
Jums vienkārši būs jāapguļas uz paklājiņa, jāietinas segā, galva jānoliek uz spilvena, jāaizver acis un jāatpūšas.

Meditāciju vada Reiki skolotāja un Gongu meistare, skaņas terapeite Krista Džulija Kirkupa.
Dalībnieka maksa (tikai skaidrā naudā) 20 EUR.
Līdzi ņemiet siltas zeķes un sedziņu.

No 02.01.- 20.12.2024. – īpašs piedāvājums jūrmalniekiem “Klīnikā Dzintari” – uzrādot jūrmalnieka karti vai jūrmalnieka skolēna viedkarti!

 •  -10% atlaide – masāžām, skaistumkopšanas procedūrām sejai un ķermenim, vaksācijai no standarta cenas (atlaides nesummējas ar citām atlaidēm). Tikai darba dienās, obligāts iepriekšējs pieraksts pa tālr. +371 67754811.
 • -10% atlaide profesionālai kosmētikai THALION (Francija) – produktiem mājas lietošanai.
 • -10% atlaide Col Du Marine jūras kolagēna produktiem.

Jaunums Klīnikā Dzintari – Col Du Marine jūras kolagēna produkti

! Ar Jūrmalnieka karti šiem produktiem 10% atlaide !

Col Du Marine™ skaistuma formula – jūras kolagēna peptīdi (I un III tipa kolagēns) ar C vitamīnu, hialuronskābi, bambusa ekstraktu/silīciju pulvera veidā – 157,8g – 30 sačetes – 47 EUR.

100% šķīstošs Jūsu mīļākajā dzērienā.
Zems molekulārais svars – 3-10 kDa – labākai absorbcijas pakāpei. Uzsūkšanas spēja 95%.

Jūras kolagēns piešķir ādai elastību, hialuronskābe piesātina to ar mitrumu, bambusa ekstrakts apgādā to ar svarīgiem mikroelementiem, bet antioksidants C vitamīns cīnās pret fotonovecošanās izpausmēm.

Col Du Marine™ jūras kolagēna uzņemšana ikdienā palīdzēs:

• uzlabot ādas krāsu, paaugstināt ādas mitruma līmeni;
• uzlabot ādas elastību un tvirtumu;
• samazināt grumbas;
• samazināt nevēlamas pigmentācijas vai rozācijas simptomu parādīšanos;
• samazināt celulīta pazīmes;
• padarīt biezākus un piešķirt spīdumu plāniem un bojātiem matiem, aizkavēt matu izkrišanu, stimulēt jaunu matu augšanu (sevišķi pēc pārslimotām vīrusu slimībām, kad mati ir piedzīvojuši nopietnu stresu);
• stiprināt nagus, paātrināt to augšanu;
• palielināt asinsvadu izturību un uzlabot iekšējo orgānu vispārējo stāvokli;
• atbalstīt kaulu matricu, kaulu smadzeņu un locītavu veselību;
• uzlabot vielmaiņu.

Lietošana: pieaugušajiem 5,26 g (1 sašete) dienā.
Pievienojiet vienas paciņas saturu jebkuram šķīdumam, ēdienam vai iecienītākajam aukstajam vai karstajam dzērienam, samaisiet, līdz tas ir izšķīdis. Var lietot gan tukšā dūšā, gan ēšanas laikā vai pēc tās.

Nepārsniegt ieteicamo uztura bagātinātāja diennakts devu. Produktu ieteicams lietot 12 nedēļas. Glabāt rūpīgi noslēgtu istabas temperatūrā, bērniem nepieejamā vietā. Nelietot, ja bojāts iepakojums. Nelietot produktu komponentu individuālas nepanesības gadījumā. Produkts satur zivju izcelsmes produktus un ir balstīts uz tiem.

Grūtniecēm, sievietēm, kas baro ar krūti, bērniem, personām, kas lieto medikamentus vai personām, kurām ir dažādas saslimšanas, pirms produkta lietošanas jākonsultējas ar ārstu.

Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Kolagēna peptīdi tīrā veidā, pulveris – 150 g – 30 sašetes – 39 EUR.
Bez garšas – neitrāla garša un smarža.
100% šķīstošs Jūsu mīļākajā dzērienā.
Zems molekulārais svars – 3-10 kDa – labākai absorbcijas pakāpei. Uzsūkšanas spēja 95%.
Bez piedevām – tikai I un III tipa kolagēns.

Jūras kolagēns ir viens no skaistuma un jaunības populārākajiem uztura bagātinātājiem. Olbaltumvielas nodrošina visu organismā esošo saistaudu izturību, piešķir ādai tvirtumu un elastību, kā arī kalpo kā struktūras atbalsts. Kolagēns ir viens no nozīmīgākajiem elementiem ādas, matu, nagu un locītavu veselības saglabāšanā.

Col Du Marine™ jūras kolagēna uzņemšana ikdienā palīdzēs:

• uzlabot ādas krāsu, paaugstināt ādas mitruma līmeni;
• uzlabot ādas elastību un tvirtumu;
• samazināt grumbas;
• samazināt nevēlamas pigmentācijas vai rozācijas simptomu parādīšanos;
• samazināt celulīta pazīmes;
• padarīt biezākus un piešķirt spīdumu plāniem un bojātiem matiem, aizkavēt matu izkrišanu, stimulēt jaunu matu augšanu (sevišķi pēc pārslimotām vīrusu slimībām, kad mati ir piedzīvojuši nopietnu stresu);
• stiprināt nagus, paātrināt to augšanu;
• palielināt asinsvadu izturību un uzlabot iekšējo orgānu vispārējo stāvokli;
• atbalstīt kaulu matricu, kaulu smadzeņu un locītavu veselību;
• uzlabot vielmaiņu.

Lietošana: pieaugušajiem 5 g (1 sašete) dienā.
Pievienojiet vienas paciņas saturu jebkuram šķīdumam, ēdienam vai iecienītākajam aukstajam vai karstajam dzērienam, samaisiet, līdz tas ir izšķīdis. Var lietot gan tukšā dūšā, gan ēšanas laikā vai pēc tās.

Nepārsniegt ieteicamo uztura bagātinātāja diennakts devu. Produktu ieteicams lietot 12 nedēļas. Glabāt rūpīgi noslēgtu istabas temperatūrā, bērniem nepieejamā vietā. Nelietot, ja bojāts iepakojums. Nelietot produktu komponentu individuālas nepanesības gadījumā. Produkts satur zivju izcelsmes produktus un ir balstīts uz tiem.

Grūtniecēm, sievietēm, kas baro ar krūti, bērniem, personām, kas lieto medikamentus vai personām, kurām ir dažādas saslimšanas, pirms produkta lietošanas jākonsultējas ar ārstu.

Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Kolagēna peptīdi tīrā veidā, pulveris 150 g burciņā – 36 EUR.
Bez garšas – neitrāla garša un smarža.
100% šķīstošs Jūsu mīļākajā dzērienā.
Zems molekulārais svars – 3-10 kDa – labākai absorbcijas pakāpei. Uzsūkšanas spēja 95%.
Bez piedevām – tikai I un III tipa kolagēns.

Jūras kolagēns ir viens no skaistuma un jaunības populārākajiem uztura bagātinātājiem. Olbaltumvielas nodrošina visu organismā esošo saistaudu izturību, piešķir ādai tvirtumu un elastību, kā arī kalpo kā struktūras atbalsts. Kolagēns ir viens no nozīmīgākajiem elementiem ādas, matu, nagu un locītavu veselības saglabāšanā.

Col Du Marine™ jūras kolagēna uzņemšana ikdienā palīdzēs:

• uzlabot ādas krāsu, paaugstināt ādas mitruma līmeni;
• uzlabot ādas elastību un tvirtumu;
• samazināt grumbas;
• samazināt nevēlamas pigmentācijas vai rozācijas simptomu parādīšanos;
• samazināt celulīta pazīmes;
• padarīt biezākus un piešķirt spīdumu plāniem un bojātiem matiem, aizkavēt matu izkrišanu, stimulēt jaunu matu augšanu (sevišķi pēc pārslimotām vīrusu slimībām, kad mati ir piedzīvojuši nopietnu stresu);
• stiprināt nagus, paātrināt to augšanu;
• palielināt asinsvadu izturību un uzlabot iekšējo orgānu vispārējo stāvokli;
• atbalstīt kaulu matricu, kaulu smadzeņu un locītavu veselību;
• uzlabot vielmaiņu.

Lietošana: pieaugušajiem 5 g dienā.
Pievienojiet vienas paciņas saturu jebkuram šķīdumam, ēdienam vai iecienītākajam aukstajam vai karstajam dzērienam, samaisiet, līdz tas ir izšķīdis. Var lietot gan tukšā dūšā, gan ēšanas laikā vai pēc tās.

Nepārsniegt ieteicamo uztura bagātinātāja diennakts devu. Produktu ieteicams lietot 12 nedēļas. Glabāt rūpīgi noslēgtu istabas temperatūrā, bērniem nepieejamā vietā. Nelietot, ja bojāts iepakojums. Nelietot produktu komponentu individuālas nepanesības gadījumā. Produkts satur zivju izcelsmes produktus un ir balstīts uz tiem.

Grūtniecēm, sievietēm, kas baro ar krūti, bērniem, personām, kas lieto medikamentus vai personām, kurām ir dažādas saslimšanas, pirms produkta lietošanas jākonsultējas ar ārstu.

Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.