Klīnika Dzintari | Pakalpojumi – veģetatīvā distonija, depresija, izdegšanas sindroms utt. – mēs Jums palīdzēsim
15284
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15284,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Pakalpojumi – veģetatīvā distonija, depresija, izdegšanas sindroms utt. – mēs Jums palīdzēsim

Valsts apmaksātā un maksas programma

Klientiem, kuri uzturas klīnikā valsts apmaksātās programmas ietvaros, uzturēšanās dienas stacionārā ir bez maksas.

Ārstnieciskās rehabilitācijas programmas

Pie mums ikvienam būs iespēja atpūsties pēc savām vēlmēm – relaksēties vai atgūt mundrumu, izbaudīt romantiku vai vientulību. Uzziniet, cik plaši pakalpojumi tiek nodrošināti Jūsu ķermeņa un prāta mundrumam mūsu rehabilitācijas programmu ietvaros!

Viesnīcas un ēdināšanas pakalpojumi

(labiekārtotas istabiņas, TV, WC ar dušu, Wi-Fi)
Baudiet mieru “Klīnikas Dzintari” sadarbības viesnīcā “Daina Jurmala Beach Hotel & SPA”, ko ieskauj terapeitiskais jūras un priežu gaiss!

Psihoterapija

“Klīnikā Dzintari” ikviens, kam rūp viņa dzīves kvalitāte, var saņemt profesionālu psihiatriskas, psihoterapeitiskas un psiholoģiskas palīdzības kompleksu.

Terapeitiskās grupu nodarbības

Klīnikā iespējams apmeklēt dažādas terapeitiskās grupu nodarbības. Uzziniet, kā tieši katrs terapeitiskās nodarbības veids var Jums palīdzēt un izvēlieties tieši sev piemērotāko!

Fizisko aktivitāšu nodarbības

(joga, nūjošana, PILATES, ārstnieciskās vingrošana, ergonomija ikdienas aktivitātēs u.c.)
Ne tikai skriet ir veselīgi! Uzlabojiet savu pašsajūtu citos veidos – pie mums Jūs varat nūjot, piedalīties ergonomijas nodarbībās, nodarboties ar jogu vai ārstniecisko vingrošanu. Uzziniet, ko piedāvā katrs aktīvās nodarbības veids un pievienojieties domubiedriem, kas jau aktīvi uztur sevi formā!

Kosmētiskās procedūras sejai un ķermenim

(kosmētiskās procedūras sejai un ķermenim, masāžas)
Atbrīvojiet ikdienas sasprindzinājumu un uzlādējiet sevi jaunai dienai pie mums! Klīnika piedāvā plašu masāžas veidu un kosmētisko procedūru klāstu!