Pakalpojumi

Psihoterapija

"Klīnikā Dzintari" ikviens, kam rūp viņa dzīves kvalitāte, var saņemt profesionālu psihiatriskas,  psihoterapeitiskas un psiholoģiskas palīdzības kompleksu. 

lasīt tālāk

Valsts apmaksātā un maksas programmas

Klientiem, kuri uzturas klīnikā valsts apmaksātās programmas ietvaros, uzturēšanās dienas stacionārā ir bez maksas.

lasīt tālāk

Terapeitiskās grupu nodarbības

Klīnikā iespējams apmeklēt dažādas terapeitiskās grupu nodarbības. Uzziniet, kā tieši katrs terapeitiskās nodarbības veids var Jums palīdzēt un izvēlieties tieši sev piemērotāko!

lasīt tālāk

Fizisko aktivitāšu nodarbības

(joga, nūjošana, PILATES, ergonomija, ārstnieciskās vingrošana u.c.)

Ne tikai skriet ir veselīgi! Uzlabojiet savu pašsajūtu citos veidos – pie mums Jūs varat nūjot, nodarboties ar jogu vai ārstniecisko vingrošanu. Uzziniet, ko piedāvā katrs aktīvās nodarbības veids un pievienojieties domubiedriem, kas jau aktīvi uztur sevi formā!

lasīt tālāk

Ārstnieciskās rehabilitācijas programmas

Pie mums ikvienam būs iespēja atpūsties pēc savām vēlmēm – relaksēties vai atgūt mundrumu, izbaudīt romantiku vai vientulību. Uzziniet, cik plaši pakalpojumi tiek nodrošināti Jūsu ķermeņa un prāta mundrumam mūsu ārstniecisko programmu ietvaros!

lasīt tālāk

Jūsu labsajūtai

(kosmētiskās procedūras sejai un ķermenim, masāžas)

Atbrīvojiet ikdienas sasprindzinājumu un uzlādējiet sevi jaunai dienai pie mums! Klīnika piedāvā plašu masāžu un kosmētisko procedūru klāstu!

lasīt tālāk

Viesnīcas pakalpojumi

(labiekārtotas istabiņas, TV, WC ar dušu, Wi-Fi)

Baudiet mieru "Klīnikas Dzintari"” sadarbības viesnīcā "Daina Jurmala Beach Hotel & SPA", ko ieskauj terapeitiskais jūras un priežu gaiss!

lasīt tālāk