Jūsu labsajūtai

 

 

 

 

 

 

Jūsu labsajūtai

Procedūras ar THALION (Francija) kosmētiku - skaistums ar jūras ūdenszālēm

Jūra ir neizsmeļams dabas bagātības avots, kas iedvesmo un aizrauj mūs. Jūra simbolizē tīrību, brīvību un autentiskumu. Kopš ir atklāts, ka okeāns spēj sniegt cilvēkiem unikālas bioloģiskas bagātības, kas ir ļoti svarīgas organisma normālai funkcijai un ādas veselībai. THALION ir izstrādājis un patentējis saudzīgu jūras ūdenszāļu apstrādi, lai saglabātos visi minerāli, mikroelementi, vitamīni, aminoskābes, kas ir tik ļoti nepieciešamas normālai organisma funkcijai.

Desmit gadu pastāvēšanas laikā THALION ir kļuvis par līderi savā jomā, kas ir vienīgais jūras kosmētikas ražotājs, kas pārrauga aļģu pilnīgu apstrādi - no novākšanas līdz gatavajiem kosmētikas produktiem.

THALION rūpniecība atrodas Francijā, Bretaņas piekrastē, kas ir iekļauta pasaules biosfēras rezervātos UNESCO fonda ietvaros. Apstrādes process sākas no svaigu ūdenszāļu ievākšanas videi draudzīgā veidā, katru reizi sazinoties un saņemot atļauju no UNESCO, tad apstrādājot un žāvējot īpašā, patentētā procesā ar zemu temperatūru, kas ilgst 24h, lai saglabātos visas tik ļoti svarīgās un aktīvām vielām bagātās izejvielas.

THALION galvenais mērķis ir nodrošināt visefektīvāko ārstēšanu un kosmētikas produktus, izmantojot vispiemērotākās un svaigākās jūras aļģes, kas nodrošina aktīvās sastāvdaļas augstā koncentrācijā.

Aļģes jau ir pazīstamas skaistumkopšanā un medicīnā no seniem laikiem ar savu unikālo aktīvo sastāvu. Jūras aļģes ir īsta minerālvielu un derīgo mikroelementu krātuve. Tās kļūst vēl vērtīgākas ņemot vērā, ka mūsdienās daudzos pārtikas produktos praktiski nav pieejami organismam nepieciešamie elementi. Jūras ūdens minerālvielu sastāvs ir identisks organisma minerālvielu sastāvam.

Tagad tuvojoties rudenim iesakām izmēģināt sekojošas procedūras ar THALION kosmētiku:

THALION procedūras ķermenim - ietīšanas - no 08.01. - 08.02. 2018. akcija - visas ķermeņa ietīšanas procedūras ar 20 % atlaidi!

Ietīšana maska ar jūras ūdenszālēm 30 min. – 20 EUR – efektīva procedūra, kas gan relaksē, gan attīra organismu, padarot ādu maigu un elastīgu, paralēli pabarojot ar nepieciešamajām minerālvielām un mikroelementiem.

Ietīšana maksa – ķermeņa mineralizācija ar lavandu 30 min. – 20 EUR – procedūra palīdzēs uzlabot emocionālo stāvokli, līdzsvarot emocijas un atbrīvot no stresa un spriedzes.

Ietīšana – detoksifikācija un drenāža ar jūras ūdenszālēm 30 min. – 35 EUR – padarīs ādu maigu un elastīgu, paralēli pabarojot ar nepieciešamajām minerālvielām un mikroelementiem, drenāža nodrošinās šo vielu iekļūšanu dziļākos slāņos.

Ietīšana maska ar jūras ūdenszālēm, pievienojot magniju vai kalciju 30 min. – 35 EUR - kalcijam un magnijam piemīt īpašības, kas mazina stresu, samazina muskuļu saspringumu un locītavu stīvumu.

THALION procedūras ķermenim – ārstnieciskās procedūras un pīlingi

Ķermeņa pīlings ar jūras sāli, lamināriju un Talisurs kompleksu 30 min. – 20 EUR - ādas attīrīšanai un drenāžai. Laminārijai piemīt drenējošas un tonizējošas īpašības. Pīlings lieliski attīra un mīkstina ādu, bagātina to ar mikro un makro elementiem, aktivizē zemādas tauku šķelšanos un liekā šķidruma izvadīšanu, mazina celulīta pazīmes.

Ārstnieciskā procedūra ķermenim “Slaiduma pērles” 30 min. – 25 EUR - nostiprinoša maska, tonizācija, ķermeņa apjoma samazināšana.

Ārstnieciskā procedūra mugurai ar jūras dūņām (pīlings, aplikācija, masāža, krēms) 45 min. – 30 EUR (akcija - 20% no pamata cenas no 08.01.- 08.02. 2018.) – relaksējoša procedūra, kuras laikā tiks atgriezts Jūsu ķermeņa līdzsvars un samazināts muskuļu sasprindzinājums muguras un sprandas rajonā.

Ārstnieciskā procedūra – ķermeņa skulptors un drenāža (pīlings, aktivātors, ietīšana, atvēsinošs gēls, krēms) 60 min. – 35 EUR (akcija - 20% no pamata cenas no 08.01.- 08.02. 2018.) – rezultātā slaidāka figūra ar ilgstošu efektu.

Anti – age ķermeņa procedūra “Jūras Odiseja” 60 min. – 35 EUR  (akcija - 20% no pamata cenas no 08.01.- 08.02. 2018.) – ar pret celulīta iedarbību, pēc procedūras Jūsu ķermenis būs atpūties un atguvis jaunus spēkus.

THALION masāžas

Ķermeņa masāža detoksifikacijai “Austrumi” 60 min. – 35 EUR – vispārējā ķermeņa masāža ar attīrošu efektu.

Ķermeņa masāža relaksācijai “Polonēzija” 60 min. – 35 EUR – relaksējoša vispārējā ķermeņa masāža.

Ķermeņa masāža enerģijai “Amazone” 60 min. – 35 EUR – enerģiju atjaunojoša vispārējā ķermeņa masāža.

Anti-celulīta ķermeņa masāža 60 min. – 35 EUR

Ķermeņa limfodrenāža 70 min. – 45 EUR – toksīnu un liekā šķidruma izvadīšanai un asinsrites atjaunošanai, ar ilgstošu efektu. Procedūra apvieno speciālu drenāžas masāžu un drenāžas masku.

THALION kosmētiskās procedūras sejai

“Skaistuma sākums” 30 min. – 25 EUR – ādas mitrināšana un barošana, kas ietver pīlingu, masku un vieglu masāžu. Jūsu āda kļūs mirdzoša un skaista!

Dziļā sejas attīrīšana “Akne šoks” 70 - 90 min. – 45 EUR – problemātiskai sejas ādai.

Sejas procedūra jutīgai sejas ādai "Sensitive" 50 min. - 35 EUR

“Skābeklis un mirdzums” 60 min. – 30 EUR – procedūra visiem ādas tipiem, dziļa ādas bagātināšana ar skābekli, pateicoties dižskābarža pumpuru ekstraktam, rezultātā tiek izlīdzināta āda un grumbas samazinās par 10%. Procedūrā ietilpst ādas attīrīšana, skrubis, masāža, plastificējoša maska, galvas masāža un ādas mitrināšana.

“Jaunība un pilnība” ar AHA skābēm un jūras kalogēnu 75 min. – 50 EUR – procedūra sejas ādas atjaunošanai ar tūlītēju efektu. AHA skābes uzlabo ādas šūnu atjaunošanos un veicina dziļu šūnu mitrināšanu, veic pīlingu un atjauno ādu, savukārt, jūras kalogēns atjauno saistaudus. Procedūrā ietilpst – ādas attīrīšana, skrubis – maska, spirulīnas aļģu maska, masāža, plastificējoša maska, galvas un roku viegla masāža, un ādas mitrināšana.

“Acu un lūpu eksperts” 30 min. – 25 EUR – šī procedūra paredzēta, lai atsvaidzinātu ādu ap acīm un lūpām, novēršot pirmās novecošanās pazīmes. Procedūra uzlabo asins mikrocirkulāciju, āda kļūst starojoša.

SPA programma “Okeāna noslēpums” (sejai, dekoltē un rokām) 50 min. – 35 EUR

THALION ekskluzīvās SPA programmas ķermenim

Enerģija un tonuss “Amazone” 120 min. – 80 EUR – šis rituāls rosinās Jūsu ķermeni atgūt enerģiju un visu uzsākt no jauna ar jauniem spēkiem un justies laimīgam.

Relaksācija un saspringuma likvidēšana “Polonēzija” 120 min. – 80 EUR – ķermenis pilnībā atslābināsies, izbaudot vieglu kokosa un ziedu aromātu.

Detoksifikācija “Austrumi” 120 min. – 80 EUR – ar vieglām kustībām rituāla laikā ķermenis pats atbrīvosies no toksīniem un āda kļūs dzīvīga un starojoša. Pēc procedūras ķermenis jutīsies atjaunojies.

Pieteikties pa tālr. 67147833

Skaistumkopšanas procedūras

"Klīnikā Dzintari” Jums ir iespēja izbaudīt visas populārākās skaistumkopšanas procedūras.

Skaistumkopšanas procedūras ne tikai atjaunos jūsu ķermeni, bet arī uzlabos noskaņojumu un sniegs enerģiju.

 

Ķermeņa ietīšanas procedūras ar GMT kosmētiku
SPA programma - šokolādes ietīšana uz tīra kakao pamata (pīlings+ietīšana (75min)) € 40.00
Šokolādes ietīšana uz tīra kakao pamata (pīlings+ietīšana (30min))  € 20.00
Siltā parafīna vanna rokām (pīlings, masāža, krēms)(20min))  € 11.00
THALION Ekskluzīvās SPA programmas ķermenim
Enerģija un tonuss "Amazone" (120 min)  € 80.00
Relaksācija un saspringuma likvidēšana "Polonēzija" (120 min)  € 80.00
Detoksifikācija "Austrumi" (120 min)  € 80.00
SPA programma "Okeāna noslēpums" (sejai, dekoltē un rokām (50 min))  € 35,00
Vaksācija
Virslūpas vaksācija, zoda, uzacu  € 7,00
Padušu vaksācija  € 7,00
Roku vaksācija  € 15.00
Kāju vaksācija līdz celim  € 11.00
Kāju vaksācija visā garumā  € 15.00
Bikini maliņu vaksācija  € 10.00
Bikini pilnā vaksācija  € 18,00

Masāžas

Ķermeņa masāža ar karstajiem akmeņiem - 75 min. - 40 EUR

Silto akmeņu terapija ir sens austrumu ārstniecības veids. Silto akmeņu masāža harmoniski apvienojot dažādas tehnikas – manuālo masāžu, masāžu ar frotē audumu, masāžu ar akmeņiem, kas izstaro siltumu, var panākt visaugstākā līmeņa ķermeņa relaksāciju. Akmens masāža rada harmoniju un pozitīvas enerģijas plūsmu, it īpaši, ja to papildina ēterisko eļļu aromāts. Masāžai piemīt lielisks terapeitisks efekts: tā ne tikai atbrīvo no stresa un relaksē, bet arī uzlabo vielmaiņu, asins un limfas cirkulāciju (izvada šlakvielas), labvēlīgi iedarbojas uz sirds un asinsvadu, hormonālo, gremošanas un muskuļu sistēmu un atbrīvo saspringtu muskulatūru, mazina krampjus.

Klasiskā masāža

Klasiskā masāža piemērota  cilvēkiem, kuri cieš no muguras, galvas vai locītavu sāpēm.

Mūsu speciālisti veic masāžu gan noteiktām ķermeņa daļām (mugura, apkakles zona, galva, krūšu daļa, seja, rokas, kājas, pēdas), gan visam ķermenim.

Atkarībā no Jūsu vēlmes visa ķermeņa masāža var tikt veikta, izmantojot aromātiskas eļļas.

Limfodrenāžas masāža

Limfodrenāžas masāžai piemīt gan relaksējoša, gan ārstnieciska iedarbība.

Procedūras laikā tiek veikta masāža jūsu ķermenim un sejai.

Masāža veicina limfas cirkulāciju, kas veicina dažādu toksīnu un liekā šķidruma izvadīšanu no organisma, kā arī regulē vielmaiņu. Limfodrenāža ir ļoti efektīva procedūra celulīta ārstēšanā.

Masāža nomierina un mazina nogurumu, tā ir patīkama un maiga.

Ļoti piemērota cilvēka psihoemocionālā stāvokļa uzlabošanai.

Limfodrenāžas masāža tiek uzskatīta arī par skaistumkopšanas procedūru, jo tiek ietverta figūras korekcijas programmās.

 

Masāžas
Galvas masāža (pieres –deniņu –paura raj.) (20min)  €8.00
Apkakles zonas masāža (20 min)  € 8.00
Vienas rokas, pleca un lāpstiņas rajona masāža (20min)  €12.00
Jostas – krustu daļas masāža (25 min)  €12.00
Muguras masāža (muguras virsmas kakla, krūšu, jostas krustu daļa) (30 min)  €17.00
Kāju masāža (40 min)  €20.00
Pēdu masāža (30 min) €12.00
Sejas masāža (30min)  €15.00
Vispārējā masāža pieaugušajiem (45min)  €29.00
Vispārējā masāža pieaugušajiem (60min)  €36.00
Vispārējā masāža pieaugušajiem (80min)  €40.00
Limfodrenāža kājām (40min)  €22.00
Vispārējā masāža ar aromātiskajām eļļām (60min)  €39.00
Vispārējā masāža ar aromātiskajām eļļām (45min) €31.00

Pieteikšanās uz procedūrām tālrunis 6 7147 833

 

*Administrācija patur tiesības mainīt cenas bez iepriekšēja brīdinājuma.